Tornáda idú do kín

0
Tornáda (Twisters) prídu do kín už 11. júla.

Tornáda sa stávajú súčasťou životov aj v našich zemepisných šírkach, kde donedávna boli považované za veľkú vzácnosť. Len v priebehu júna sme sa na Slovensku dočkali viacerých, ktoré mali zničujúce následky na majetky obyvateľov.

Aj vďaka tomu je veľkofilm Twisters, omnoho aktuálnejším a naliehavejším, než by sa donedávna zdalo.

Štúdio Warner Bros sa spoločne s lokálnym distribútorom – spoločnosťou Continental film – rozhodlo snímku na Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách uviesť o týždeň skôr než vo zvyšku sveta.

Na plátnach kín túto filmársku víziu prírodnej katastrofy uvidíme už 11. júla!

Film Twisters pozerá na snahy novej skupiny hrdinov a hrdiniek. Budú musieť čeliť ešte väčším výzvam, čo pred nich nevyspytateľná príroda postaví.

Tornáda prinesú nových hrdinov

V deväťdesiatych rokoch sa katastrofický triler Twister stal hitom kín i televíznych obrazoviek. Rozprával príbeh nebojácnych lovcov tornád, ktorí sa v mene vedeckého výskumu neváhali vrhnúť v ústrety nebezpečenstva.

Film Twisters pozerá na snahy novej skupiny hrdinov a hrdiniek. Budú musieť čeliť ešte väčším výzvam, čo pred nich nevyspytateľná príroda postaví.

(Ostáva nám veriť, že situácia na Slovensku nebude v blízkych rokoch taká vypätá ako v rozľahlej americkej krajine.)

Film Twisters (Tornáda) sa do kín dostanú 11.júla

Tornáda dali dokopy nesúrodú dvojicu

V centre pozornosti bude stáť nesúrodá dvojica postáv. Počas búrkovej sezóny sa stretnú cesty bývalej lovkyne búrok Kate Cooperovej. Vracia sa do terénu po traumatizujúcom zážitku.

A stretneme aj ľahkovážnu hviezdu sociálnych sietí Tylera Owensa. V Údolí tornád, ktoré je povestné častým výskytom týchto úkazov, sa rozpútajú desivé javy, aké dovtedy nikto nevidel.

Dva konkurenčné tímy sa tak ocitnú priamo v ceste viacerých búrkových systémov, zbiehajúcich sa nad centrálnou Oklahomou. Spoločne budú musieť riskovať vlastné životy vo vťahujúcich víroch tornád a medzi poletujúcimi troskami.

Herecké obsadenie

Ako Kate sa filmovým fanúšikom predstaví herečka Daisy Edgar-Jones (film Kde raky spievajú, seriál Normálni ľudia).

Tylera stvárni obľúbený Glen Powell (filmy Top Gun: Maverick, Miluje ma, nemiluje ma či Vrah naoko).

Ohurujúci triler Twisters nás v kinách naučí čo-to o povahe tornád. Ale ukáže tiež – slovami jednej z postáv – že strachu nemáme čeliť, ale sa na ňom zviesť. Dokážeme to?

Trailer filmu:

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.