Plážové šľapky – ako si vybrať model, ktoré je módny a praktický?

0
Počas vašej dovolenky sa nechcete len dobre cítiť, chcete tiež vyzerať štýlovo, však? Vaše plážové šľapky by teda mali byť dostatočne pohodlné, kvalitné, bezpečné a, samozrejme, trendy.

Tak predsa sme sa dočkali! Konečne je to tu – nastal čas dlhoočakávaných dovoleniek, teda dní plných relaxu, ničnerobenia, dobrého jedla a spoznávania nových miest. Možno práve u vás nastala tá chvíľa, kedy pomaly ale isto začnete vyťahovať kufre a odštartujete proces balenia. A tu nastáva dilema. Čo si vlastne potrebujete so sebou zbaliť? Základným kúskom, ktorý by určite vo vašej batožine chýbať nemal sú určite plážové šľapky. A prečo?

Odpoveď na túto otázku a tiež popis základných parametrov, ktoré by mali spĺňať praktické a štýlové plážové šľapky si rozoberieme v nasledujúcom článku!

Mali by plážové šľapky patriť k povinnej výbave na dovolenku?

Rozhodne áno! Chystáte sa predsa, okrem oddychu na lehátku, stihnúť aspoň pár romantických prechádzok pri zapadajucom slnku na vašej obľúbenej pláži, nie?

Presne počas takýchto chvíľu budú dámske plážové šľapky ideálnou voľbou. Okrem toho, oceníte ich aj pri procese balenia.

Vďaka tomu, že sú malé a ľahké v kufri zaberajú skutočne minimum priestoru. A vy tak máte možnosť si so sebou vziať aj niečo extra.

Aké parametre by mali spĺňať praktické a módne plážové šľapky?

Počas vašej dovolenky sa nechcete len dobre cítiť, chcete tiež vyzerať štýlovo, však? Vaše plážové šľapky by teda mali byť dostatočne pohodlné, kvalitné, bezpečné a, samozrejme, trendy.

Čítajte ďalej, tieto štyri základné vlastnosti si konkrétnejšie rozoberieme v texte o kúsok nižšie.

Počas vašej dovolenky sa nechcete len dobre cítiť, chcete tiež vyzerať štýlovo, však? Vaše plážové šľapky by teda mali byť dostatočne pohodlné, kvalitné, bezpečné a, samozrejme, trendy.

Pohodlie

Pokojne môžete mať na nohách tie najštýlovejšie a najkrajšie šľapky na celom svete, no ani to vám neprinesie pocit dostatočnej satisfakcie, ak bude každý jeden krok v nich utrpením.

Nájdite si preto model, v ktorom sa budete cítiť komfortne, napríklad vďaka mäkkým polstrovaným častiam a pohodlným stielkam.

Pohodlné plážové šľapky, širokú ponuku rôznych druhov obuvi a veľké množstvo iného zaujímavého sortimentu vám ponúka obchod CCC!

Navštíviť môžete ich webovú stránku alebo kamenné predajne – záleží len na tom, aký spôsob nakupovania preferujete.

Nakupovanie online je rýchle a pohodlné. Na druhej strane, pri nakupovaní v kamenných predajniach vám môže s vašim výberom môže pomôcť ich ochotný personál.

Kvalita

S úrovňou kvality je úzko prepojená aj otázka odolnosti a životnosti obuvi. Plážové šľapky počas svojej “služby” musia častokrát odolávať veľmi drsným podmienkam – sú pravidelne vystavované slanej morskej vode, piesku či intenzívnemu slnečnému žiareniu.

Práve preto siahnite po pevných šľapkách vyrobených z vysokokvalitných materiálov, ktoré nebudete musieť zahodiť do koša po jednej sezóne.

Bezpečie

Pri kontakte s mokrým klzkým povrchom sa veľmi ľahko môže stať, že sa pošmyknete. A je úplne pochopiteľné, že to posledné, čo si z dovolenky chcete odviesť je nepríjemný úraz.

Práve kvôli tomu, je pri výbere plážových šľapiek potrebné brať do úvahy aj úroveň bezpečnosti a vyberať si taký pár, ktorý disponuje dostatočne priľnavou podrážkou, vďaka ktorej môžete predchádzať neočakávaným poškmyknutiam či bolestivým pádom. 

Štýl

Žijeme vo svete nekonečných dizajnových možností, preto nájsť si jeden štýlový pár dámskych plážových šľapiek nie je určite žiadna veda.

Máte na výber skutočne obrovské množstvo alternatív – od jednofarebných minimalistických šľapiek až po šľapky zdobené rôznymi neprehliadnuteľnými dizajnami, korálkami, flitrami či inými zaujímavými aplikáciami.

Stačí si len vybrať, nezabudnúť ani na ostatné, vyššie spomenuté, parametre a máme ich – praktické a štýlové plážové šľapky, ktoré si so sebou na dovolenku zabalíte s radosťou každý jeden raz.

Sponzorovaný článok

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.