Vôňa taká očarujúca ako leto

1

Slnečné lúče na pokožke, ľahký vánok, tyrkysovomodré more, žiariace slnko na oblohe a piesočnatá pláž ponorená do zlata, kam až oko dovidí – to je Betty Barclay Pure Sun.

Jedinečná, intenzívna vôňa, ktorá vás prenesie do krás leta. Ako pokračovanie úspešnej vône Betty Barclay Pure Style vyžaruje aj parfum Betty Barclay Pure Sun sebavedomú ženskosť a emočnú zmyselnosť – tentokrát sme inšpiráciu načerpali na mimoriadne obľúbenom mieste: Leto – slnko – pláž. Nájdete v obchodoch na jar, začiatkom marca 2021, s prvými lúčmi slnka.

Pobozkaná slnkom
Vône od Betty Barclay vyžarujú ženskosť a ženskú radosť zo života – nositeľke vždy dajú príležitosť, ukázať tie stránky svojej osobnosti, ktoré chce v danom momente prežívať. Nositeľka parfumu Betty Barclay Pure Sun miluje vôňu opaľovacieho krému a dotyk piesku pod nohami. Nedokáže sa nasýtiť intenzívnych, plných farieb a pocitu hrejúcich slnečných lúčov – to všetko spája nová vôňa Betty Barclay Pure Sun, ktorá vám umožňuje to všetko prežiť.

Vôňa leta
Jemné, ženské tóny predchádzajúceho parfumu Betty Barclay Pure Style dopĺňa vôňa Betty Barclay Pure Sun osviežujúcou intenzitou leta a tak spoločne vytvárajú ten pravý zážitok z vône. Orchidea diamant, magnólia a zlato púšte vytvárajú svieži a aromatický súzvuk vône.
Srdce vytvára spojenie lotosového kvetu, kvety neroli a nezvyčajné ružové kvety jablone – unikátne spojenie vôní, ktoré ukrývajú úchvatnú zmyselnosť a vibrujúce teplo. Benzoín, santalové drevo a drevo hinoki dodávajú jemnému základu svoju hĺbku a harmonicky uzatvárajú celkovú kompozíciu.
Čítajte tiež: Betty Barclay Bohemian Romance

Vôňa Betty Barclay Pure Sun vám oživí spomienky na dlhé, nezabudnuteľné letné dni – a necháva nás na ne netrpezlivo čakať. Ešte lepší a bezstarostný pocit z leta zaručujú vegánske zložky.

Hlava
orchidea diamant, magnólia,
zlato púšte

Srdce
lotosové kvety, kvety neroli, nezvyčajné ružové kvety jablone

Základ
benzoín, santalové drevo,
drevo hinoki


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.