Zázraky sú všade. Stačí sa len pozerať a otvoriť svoju dušu

0

Je to ako stretnúť človeka, ktorého možno nazvete bláznom. Bude vám rozprávať o zázrakoch a to bez jediného kúska cynizmu či vypočítavosti. Človeka, ktorý vidí zázraky všade a dokonca aj tam, kde by si ich bežný človek naozaj nevšimol.

Počúvate ho, alebo v tomto prípade čítate a on vás postupne vťahuje do svojich príbehoch o zázrakoch. Najprv neveríte, že všade tam sú, odmietate to prijať, avšak postupne im prichádzate na chuť a zisťujete, že áno – sú, existujú a sú prítomné všade.
Aj v nás. Lebo každý deň je zázrak. Každý nádych a výdych je zázrak. Každé stretnutie so spriaznenou dušou je zázrak. Aj to, samého so sebou.

Autorka Knihy zázrakov Martina Kavuliaková Stríbrnská má čistú dušu, možno by ste povedali až naivnú a snílkovskú, no ona vidí vo svete to dobré. A nehrá to. Keď túto knihu čítate, vaša aura sa čistí a vy sa usmievate. Neviete o tom, neuvedomujete si úsmev na svojej tvári. To sa usmieva vaša duša a posiela signály vašim perám. Lebo Martina prišla na tento svet okrem iného aj preto, aby vám ukázala zázraky. Vo vašom živote. Všade okolo.

Ak chcete potešiť svoju ubolenú dušu, Kniha zázrakov je všeliekom.

Ak si chcete pripomenúť zázrak života, Kniha zázrakov je tu pre všetkých.

Navyše má Martina zvláštny talent spievať svoje poviedky. Čítate s počujete spievať vílu.

Knihu zázrakov môžete darovať sebe, svojim blízkym, kamarátom, hocikomu. Je to kniha, na ktorú musia niektorí ľudia dozrieť. A keď tak urobia, uvidia zázraky všade a každý deň. A možno sa to stane opačne. Prečítajú si ju a príde precitnutie. Ich svet sa otvorí novým možnostiam, pretože ho začnú vidieť inak.

Krajšie.

Slobodnejšie.

Biela časť Knihy zázrakov vás prevedie veselými príbehmi o zázrakoch a keď knihu obrátite, prenesiete sa do jej pokračovania s názvom Okamih stretnutia.

Príbeh duše, ktorá sa nachádza na dne svojich síl je dôkazom existencie svetla v akejkoľvek životnej udalosti.

Knihu kúpite tu: https://www.martinus.sk/?uItem=649095

Andrea Hinková-Tarová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.