Zharmonizujte si telo aj dušu

5

Aromaterapia je metóda, ktorá cieľavedome využíva vône na dosiahnutie a uchovanie fyzickej aj psychickej pohody človeka. A kedy inokedy si vytvárať pohodu než v jesenných sychravých dňoch. Aj keď nechodíte do kancelárie a využívate režim home-office, napriek tomu si môžete dovoliť luxus krásne voňať a nechať sa unášať vôňou do iných svetov.

Vôňa orientu Betty Barclay Oriental Bloom

Betty Barclay Oriental Bloom vás unesie do kúzelného Marrakéša s jeho magickými námestiami, pestrými farbami, mozaikou zdobenými stenami a orientálnymi vôňami. Ponorí vás do živej sviežosti oázy, ktorú otvára mix hrušky a transparentných okvetných lístkov frézie, jazmínu, tonkových bôbov a vanilky.
Betty Barclay Oriental Bloom, Eau de Toilette, 20 ml
17,75 €

Rozkvitnutá záhrada Betty Barclay Beautiful Eden

Vôňa, ktorá jemne obklopuje ženu ako kvet a prináša ju do rozkvitnutej záhrady. Svieža a romantická vôňa pre každého, kto sa cíti ako prepojený s prírodou a miluje harmóniu.
Betty Barclay Beautiful Eden, Eau de Toilette, 50 ml
31,00 €

Citrusové háje – Betty Barclay pure pastel lemon

Predstavte si, ako zo stromu trháte zrelý, slnečne zlatý citrón. Vnímate jeho osviežujúcu vôňu, ktorú prelína mandarínka a zelené jablko. Nad energickými akordami vône pozvoľna získava prevahu priezračné, kvetinové srdce tvorené listami fialky, frézie a konvalinky.
Betty Barclay pure pastel lemon, Eau de Parfum, 20 ml
21,75 €

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.