Znižujme ekologickú stopu

0

#lesswaste: Ekologické obaly v Annabelle Minerals

Každý z nás môže znížiť ekologickú stopu, ktorú zanecháva na tejto planéte. V Annabelle Minerals tomu stopercentne veria, preto nové produkty tejto značky nájdete v papierových
EKO obaloch.

 

Transformácia
Kozmetický trh, rovnako ako ostatné trhy, prechádza veľkou premenou. Pre zákazníkov už nie je dôležitá len kvalita produktov, ale tiež požadujú, aby výrobky, za ktoré míňajú peniaze, nezaťažovali planétu.

#lesswaste

Udržateľnosť a starostlivosť o životné prostredie nepovažujeme za výsadu, ale za zodpovednosť každého z nás. Znížiť spotrebu jednorazových obalov pritom nemusí byť vôbec zložité, aj keď pravdou je, že občas sa človek musí vzdať svojich obľúbených prípravkov.

V Anabelle Minerals nechcú, aby ste robili kompromisy. Preto začali pre dekoratívnu kozmetiku používať ekologické obaly. Okrem toho, že vyzerajú naozaj štýlovo, sú vyrobené z bezfarebného papiera, možno ich teda plne recyklovať, a vy tak môžete mať pokojné svedomie, že nedevastujete planétu ďalším jednorazovým odpadom. Staňte sa súčasťou zmeny.

Annabelle Minerals EKO balenie

Annabelle Minerals minerálny mejkap v krycej verzii v papierovom obale. Plné krytie s SPF 30 pre normálnu a suchú pleť
Odporúčaná cena: 9,90 €

Annabelle Minerals minerálny mejkap v zmatňujúcej verzii v papierovom obale. Matný efekt po dobu niekoľkých hodín s SPF 10, pre mastnú a problematickú pleť.
Odporúčaná cena: 9,90 €

Annabelle Minerals rozjasňujúci mejkap v papierovom balení. Výsledkom je rozjasnená pokožka a optická redukcia jemných vrások. Vďaka SPF 20 chráni pleť pred UV žiarením, vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre zrelú a matnú pleť.
Odporúčaná cena: 9,90 €

Annabelle Minerals minerálna lícenka v teplom či studenom odtieni v eko papierovom obale je vhodná pre všetky typy pleti. Zaistí matný a prirodzený efekt a nestratí farbu počas celého dňa.
Odporúčaná cena: 10,90 €

Transparentné púdre Annabelle Minerals – zmatňujúci púder na báze bambusového prášku alebo ílový primer pod mejkap. Oba produkty sú vhodné najmä pre mastnú a problematickú pleť.
Odporúčaná cena: 12,90 €

 Viac informácií na: www.annabelleminerals.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.