Aké sú trendy vo farbení vlasov podľa Kaderníka roka Igora Sedláka? Hlavne prirodzenosť!

0

Dnešné vlasy sú o bezstarostnom stylingu, uvoľnených, voľne splývajúcich štruktúrach a prirodzených farbách. A produkty, vďaka ktorým to dosiahneme? Starostlivo vybrané, bez obsahu škodlivých látok, vegánske  – na zdôraznenie prirodzenej krásy netreba veľa. Stačí zvoliť čisté ingrediencie starostlivo vybraného pôvodu. To sú rady Igora Sedláka, posledného víťaza súťaže Kaderník roka, ktorý sa rozhodol pre úplne nový koncept starostlivosti o vlasy.

Autentická krása a prirodzenosť
„V súčasnom trende farbenia vlasov sa odráža smer, kam sa celý kadernícky priemysel uberá. Dôraz je kladený predovšetkým na prirodzenosť. Už to nestojí na výrazných červených, medených farbách, platinovej alebo popolavej blond a podobne. V súčasnosti je už pri samotnom výbere a použití farby jasným cieľom, aby výsledná farba pôsobila čo najprirodzenejšie. Autentické farebné tóny sú pri farbení iba jemne doladené vhodne zvolenými farebnými odleskami, napríklad medenými,“ odhaľuje Igor Sedlák.

Na zdôraznenie prirodzenej krásy netreba veľa, pomôžu vám napríklad nové farbytbh – true beautiful honest od Schwarzkopf Professional, ktoré sú určené pre vytvorenie autentických farebných odtieňov so skutočne jedinečným výsledkom. Vlasy rozžiaria prirodzeným leskom a dodajú im autentické púdrové tóny s jemnými dúhovými podtónmi. Na rozdiel od štandardných permanentných farieb tbh tieto dúhové podtóny rešpektujú a rozjasňujú. Konečný “look“ je plný zdravého jasu a prirodzeného lesku.

Trend prirodzenosti ovplyvňuje tiež výber a použitie nových odtieňov farieb. „Stále rád experimentujem s farbami, ale mám na pamäti, že výsledok musí byť prirodzený a vlasy si musia zachovať perfektnú kondíciu. Myslím si, že nie je nič krajšie než zdravé a krásne lesklé vlasy,“ dodáva Igor.

Správny odtieň
Ako ale zvoliť správny farebný odtieň? Je to jednoduché. Najviac nám pristane vlastný prírodný odtieň vlasov, ktorý nám nadelila príroda. Ten je maximálne zladený s našou pleťou a farbou očí. Každý človek je jedinečný, ale v zásade sa delíme do štyroch farebných typov podľa farieb, ktoré v prírode dominujú rôznym ročným obdobiam. Podľa prirodzenej farby pleti, očí a vlasov sa teda ľudia rozdeľujú na jarné, letné, jesenné a zimné typy. Správne zvolená farba pomôže potlačiť vrásky, tvár dostane správne kontúry, celkovo sa rozžiari a zvýrazní sa všetko, čo je na nás krásne. Naopak farbou, ktorá nám nie príliš pristane so zlým podtónom všetky nedostatky zvýrazníme. 

Objatie pre vlasy
Prirodzená farba si však žiada aj kvalitný základ. Na vytvorenie dokonale (ne)dokonalého štýlu vyskúšajte čisté stylingové receptúry Authentic Beauty Concept. Neobsahujú silikóny, sulfátové surfaktanty, parabény, minerálne oleje a umelé farbivá, namiesto toho používajú účinné vegánske ingrediencie.

Starostlivo zvolené a skombinované, pretože to, čo sa z produktov vynechá, je rovnako dôležité ako to, čo sa do nich vloží. Rozjasnenie farbených vlasov, hydratácia alebo regenerácia vašich vlasov – to všetko prináša táto nová línia. Authentic Beauty Concept je ucelená prémiová značka vytvorená spoločne s tímom jedinečných kaderníkov na odštartovanie novej cesty k autentickej kráse. Neváhajte a zoznámte sa s novým konceptom starostlivosti o vlasy. Pretože nie je nič lepšie, ako byť sama sebou.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.