Buďte v harmónii sami so sebou

0

Byť v harmónii sám so sebou. Zamerajte sa na to, čo je v živote naozaj skutočné a pravé – prirodzenosť nikdy nebola fascinujúcejšia a nezohrávala takú dôležitú úlohu ako dnes.

Skutočné naplnenie života a to pravé šťastie totiž ležia na míle vzdialené od každodenného zhonu a kolotoča povinností – a to, na čom skutočne záleží, sú pritom iba: vlastná osobnosť a ľudia, ktorí nás obklopujú. s.Oliver Pure Sense je dvojica vôní určená pre ženy a mužov vyžarujúca túto intenzitu, ktorá v sebe sústreďuje to najpodstatnejšie: originálnosť, čistotu, skutočnosť a prirodzenosť. Vegánske vône budú dostupné v obchodoch od konca augusta.

Dať životu zmysel
Žiť svoj život naplno a pritom si ísť svojou vlastnou cestou – to je umenie, v ktorom sa zdokonaľujeme po celý život. Pritom neustále hľadáme niečo skutočné, originálne, niečo, čo od nás neodvádza pozornosť, ale, naopak, podčiarkuje našu osobnosť. To platí aj pre našu vôňu: s.Oliver Pure Sense vás zahalí do jemnej prirodzenosti a koncentrovanej čistoty – a zdôrazní pravú podstatu svojho nositeľa. Čistá vôňa – skutočná a autentická, a preto taká fascinujúca.

Dámska vôňa s.Oliver Pure Sense For Her
O čistú radosť zo života sa už v úvodných tónoch kompozície postará žiarivá dynamickosť bergamotu a ananásu – v srdci prechádza do čistého, kvetinového charakteru jemných magnólií, bambusových listov a zmyselných ruží – a doznieva v hrejivom spojení ženských akordov dreva a pižma. Čistá vôňa, ktorá zvýrazní vašu prirodzenosť a ženskosť!


Pánska vôňa s.Oliver Pure Sense For Him
Dôverne známe tóny chrumkavého jablka, horkého grapefruitu a pomaranča vytvárajú dynamickosť na začiatku, v srdci prechádzajú do čistých, výrazných tónov borievky a dubového machu – a to všetko vyúsťuje do výnimočnej mužnosti v znamení cédrového a santalového dreva, tónov pačuli, ktorá nesie svoj čistý, autentický podpis. Prirodzená vôňa, ktorá je stelesnením dynamickosti a mužnosti!
Čítajte tiež: Route 66 – Vône bezhraničnej slobody
http://www.andawell.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.