Route 66 – Vône bezhraničnej slobody

1

Míňať na motocykli Harley Davidson vraky starých áut a drsných motorkárov, urobiť si krátku prestávku na drink v odľahlom bare a potom znovu šliapnuť na plyn a užívať si jazdu legendárnym Grand Canyonom. Bezhraničná sloboda, rozvážnosť, mužnosť – to symbolizuje svetoznáma Route 66 medzi americkými diaľnicami.

Kolekcia vôní novej rovnomennej značky ROUTE 66 je stelesnením tohto slobodného, autentického životného štýlu a rôznych miest, ku ktorým „matka všetkých ciest“ zavedie nositeľov týchto vôní. Mužné vône „Easy Way of Life“, „The Road to Paradise is Rough“ a „From Coast to Coast“ budú dostupné v obchodoch od začiatku septembra 2021.

„Feel the Freedom“ – symbolizuje prirodzené právo muža na jeho dobrodružnej ceste za bezhraničnou slobodou po legendárnej 3945 kilometrov dlhej americkej diaľnici Route 66. Nespútaný životný štýl, ktorý stelesňujú výrazné mužné vône značky ROUTE 66 – príťažlivá trojica vôní, pulzujúce svety vôní a mužská vášeň pre dobrodružnú cestu v sebe spájajú: sviežosť, dynamickosť, charakter a príťažlivosť.

From Coast to Coast
Vôňa, ktorá zaujme športovou sviežosťou a veľmi živými tónmi, v kombinácii s drevitou mužnosťou v srdci.

Easy way of life
Vôňa s aromatickým charakterom fougère, ktorá si vás podmaní svojou modernou sviežosťou a ľahkou ovocno-korenistou dynamikou.

The Road To Paradise is Rough
Vôňa, ktorá v sebe spája orientálne akordy s jemnými drevito-vanilkovými tónmi dreva a pižma. Pre všetkých, ktorí chcú byť stelesnením zmyselnosti a mužnosti.
Čítajte tiež: Vôňa taká očarujúca ako leto
http://www.andawell.sk

1 komentár

  1. […] Pánska vôňa s.Oliver Pure Sense For HimDôverne známe tóny chrumkavého jablka, horkého grapefruitu a pomaranča vytvárajú dynamickosť na začiatku, v srdci prechádzajú do čistých, výrazných tónov borievky a dubového machu – a to všetko vyúsťuje do výnimočnej mužnosti v znamení cédrového a santalového dreva, tónov pačuli, ktorá nesie svoj čistý, autentický podpis. Prirodzená vôňa, ktorá je stelesnením dynamickosti a mužnosti!Čítajte tiež: Route 66 – Vône bezhraničnej slobodyhttp://www.andawell.sk […]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.