CARE- čarovný kolobeh voňavej krásy

0

Spoločnosť Mäurer & Wirtz uvádza na trh čistú sériu vôní vyrobených z „upcyklovaných ingrediencií“. Nová značka vôní CARE.

Let’s CARE! Udržateľné nakupovanie sa pre mnohých z nás už stalo samozrejmosťou. Aj v kozmetickom priemysle.

CARE používa upcyklované zložky

Nová značka vôní CARE uspokojuje potrebu udržateľnosti. Aj osobného zdravia. A používa upcyklované zložky! Tri vône tohto inovatívneho konceptu s názvami Second Skin, Clean Silk a Energy Boost sú udržateľné, neboli testované na zvieratách, sú vegánske a kompenzujú svoju vlastnú uhlíkovú stopu.
Čítajte tiež: Vôňa Betty Barclay Tender Bloosom – súťaž

Kolekcia je prezentovaná vo flakónoch vyrobených z recyklovaných materiálov a boduje čistým zložením obsahujúcim prírodné zložky, ktoré boli v duchu nulového odpadu zachránené pred vyhodením. Presne podľa hesla: Udržateľnosť, ktorá je chytrá a navyše aj príjemne vonia! Všetky tri vône sú dostupné v obchodoch od konca februára 2023.

HOW WE CARE

Koncept vôní značky CARE predstavuje nádherné, intenzívne vonné kompozície a zároveň udržateľný kolobeh čistej krásy.

FOR THE PLANET

Chytrá kombinácia: Značka CARE v sebe spája udržateľnosť vo forme recyklácie a upcyklácie! Suroviny použité na výrobu flakónov (sklo a recykláty) pozostávajú z recyklovaných materiálov, ktoré sú z 95 % recyklovateľné.

EnergyBoost

Séria vôní kompenzuje zostávajúcu uhlíkovú stopu vďaka spolupráci s organizáciou ClimatePartner: CARE podporuje projekt na ochranu lesov v Indonézii, ktorého cieľom je chrániť 64 000 hektárov dažďového pralesa. Miestnym obyvateľom poskytuje alternatívne zdroje príjmov a zamedzuje tak odlesňovaniu. Tropický dažďový prales je jedným z najúčinnejších pohlcovačov skleníkových plynov a zároveň jedným z posledných útočísk orangutanov.

SecondSkin

FOR YOU

Dokonale čisté: Výrobky značky CARE neobsahujú žiadne zložky, ktoré sa v súčasnosti považujú za nedôveryhodné. „Čistá kozmetika“ predstavuje 100 % vegánske výrobky, ktoré neboli testované na zvieratách a vyrábajú sa bez použitia určitých horlivo diskutovaných zložiek. Séria vôní CARE v sebe ukrýva vysokokvalitné zloženie bez farbív, minerálneho a palmového oleja, ftalátov a UV blokátorov.

WE CARE FOR THE FUTURE

Naozaj chytré: Prečo používať neustále nové a nové zdroje, keď máme na výber toľko iných možností? Odpoveď na túto otázku prináša séria vôní CARE, ktorá používa na výrobu vôní „upcyklované ingrediencie“. Vysokokvalitná dubová esencia, ktorá dodáva vôni Second Skin jej elegantný drevitý nádych, sa získava z dubových triesok, ktoré vznikajú pri výrobe sudov na koňak.

Vysokokvalitné lupene ruží z Isparty sa po destilácii recyklujú a získava sa z nich vzácny ružový extrakt. Vôňa Energy Boost obsahuje spodné časti koreňa kurkumy, ktoré sú vedľajším produktom pri zbere v indickom pestovateľskom regióne a spracovávajú sa na korenistý vonný extrakt.

CleanSilk

Vzrušujúce vône, ktoré rozmaznávajú vaše zmysly čírou prirodzenosťou

Vône sa zvyčajne striekajú priamo na pokožku. Vďaka svojmu čistému zloženiu sa značka CARE postará o príjemný pocit na pokožke – a všetky tri vonné kreácie zároveň rozmaznávajú vaše zmysly nádherným aromatickým zážitkom, ktorý vďaka pestrým vonným tónom vo vás zanechá výnimočný voňavý dojem.

CARE Second Skin

Vôňa, ktorá vyžaruje čistú pohodu. Výnimočne krémová a jemná – ako druhá koža.

Hlava   citrón, hruška, malina  Srdce   kosatec, pivonka kvet broskyne

 
Základ   upcyklované dubové drevo, vanilka  

krémová – orientálno-kvetinová – púdrová – ženská

CARE Clean Silk

Vôňa, ktorá pripomína čerstvo vypratú bielizeň – vzdušná, kvetinová a čistá.

Hlava   hruška, červené bobuľové ovocie  Srdce   broskyňa, upcyklovaná ruža

 
Základ   cédrové drevo

vodná –svieža – kvetinová – transparentná

CARE Energy Boost

Revitalizačná energetická bomba, ktorú si môžete na seba nastriekať: s povzbudzujúcou kurkumou a šťavnatým grapefruitom – osviežujúca ako energetický kokteil.

Hlava   grapefruit, upcyklovaná kurkuma  Srdce   jablko, pivonka

 
Základ   biele cédrové drevo  

citrusová – ovocná – kvetinová – drevitá

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.