Česká komédia Za všetkým hľadaj ženu vás pobaví

1
Za všetkým hľadaj ženu

Nová česká romantická komédia s veľavravným názvom Za všetkým hľadaj ženu príde do slovenských kín 3. novembra. V utorok 25. októbra ju na cestu vyprevadili herecké predstaviteľky a režisér na slávnostnej premiére v Bratislave. Hana Vagnerová, Betka Stanková a Miloslav „Miloš“ Šmídmajer pozdravili naplnenú sálu slávnostnej premiéry a odpovedali na otázky diváčok na predpremiérovom uvedení v rámci vypredaného podujatia Babská jazda.

V rámci predpremiérových premietaní videlo v utorok snímku až 2 657 diváčok a divákov, čo potvrdzuje výrazný záujem o českú komediálnu tvorbu.

Za všetkým hľadaj ženu

Taká klasická babská “zamotávka”

Tridsaťročná Alex (Hana Vagnerová) vo filme neprežíva práve šťastné obdobie s priateľom. Keď stretne staršieho charizmatického Alberta (Marek Vašut), podľahne jeho šarmu. Okamžite sa zamiluje, ale čoskoro narazí na jeho tvrdú škrupinu. V tej chvíli prichádzajú na pomoc jej kamarátky (Betka Stanková, Tereza Rychlá). Vymyslia na Alberta pascu, do ktorej sa postupne chytá.
Čítajte tiež: Black Adam – do kín prišiel kontroverzný superhrdina

Za všetkým hľadaj ženu

Vzťahová komédia Za všetkým hľadaj ženu prináša aj prekvapenia

Avšak osud sa občas so vzťahmi zahráva a prináša prekvapenia. Podarí sa rozlúsknuť tento oriešok? A je vôbec Albert pre Alex ten pravý? Na tieto a ďalšie odpovede bude hľadať odpovede osobitá vzťahová komédia. V kinách ju uvidíte už od budúceho štvrtka.

Charakter hlavnej postavy

„Moja postava Alex dosť tápe vo svojom osobnom živote, hlavne vo vzťahoch s mužmi. Je celá zmätená, precitlivelá. Vlastne nechápem, prečo ma Miloš Šmídmajer do tej roly obsadil, pretože ja taká nie som. Ja mám všetko zrovnané,“ tvrdí so smiechom a priznanou iróniou Hana Vagnerová, známa z komédií Matky či Päťdesiatka. O svojej najnovšej snímke ďalej hovorí: „Je to film, ktorý by vám mal urobiť dobre. Alebo – ako ja hovorím – zabaliť vás do takej cukrovej vaty. Ukázať svet z tých mäkších uhlov.“

Okrem Vagnerovej, Stankovej, RychlejVašuta sa vo filme predstaví aj Zlata Adamovská ako svojská matka hlavnej hrdinky. Ďalej Daniela Kolářová ako ešte svojskejšia babička. Alebo aj Marek Nemec ako osudový muž, v ktorého prípade možno nemusí byť celkom jasné, ktorej hrdinke ho vlastne nevyspytateľný osud praje. Aj to sa publikum komédie Za všetkým hľadaj ženu dozvie v kinách, kam snímku prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

Trailer filmu: https://www.youtube.com/watch?v=FbDx3-FumkU

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.