FOREO uvádza novú značku FAQ™ SWISS

0
FAQ Swiss

Spoločnosť FOREO uvádza na trh novú značku FAQ™ Swiss. Prichádza tak nová éra starostlivosti proti vráskam.

FOREO a FAQ™ Swiss chcú poskytovať zákazníkom špičkové technológie, ktoré boli ešte donedávna iba v rukách odborníkov.

Foreo a Faq Swiss nechcú len krásu na prvý dojem

Obe značky si kladú za cieľ zlepšiť zdravie a každodenný život svojich zákazníkov. FOREO a FAQ™ Swiss sa nesnažia pritom len o dobrý prvý dojem “dokonalej pleti”. Ide o naštartovanie prirodzených procesov v tele, ktoré postupom času vedú ku krásnej pokožke.

Pretože práve pleť v dobrej kondícii je prejavom zdravia a psychickej pohody každého z nás.
Čítajte tiež: Foreo Bear pripraví vašu pleť na skvelé leto

FAQ Swiss

Inteligentné pleťové masky

„Vývoj produktov, ktoré riešia najrôznejšie problémy spojené so starnutím, nám trval sedem rokov a zahŕňa rady ako FAQ™ 100 a FAQ™ 200. A čaká nás toho oveľa viac,“ vysvetľuje zakladateľ spoločnosti FOREO & FAQ™ Swiss Filip Sedic.

Rad FAQ™ 200 zahŕňa inteligentné silikónové pleťové LED masky a stáva sa tak lídrom v jednom z najrýchlejšie rastúcich kozmetických odvetví. Len do roku 2030 by mal celosvetový trh s LED maskami na tvár vzrásť o 11,9 % zo súčasnej hodnoty 238,1 milióna dolárov.

Svetelná terapia je v kurze

Svetelná terapia zažívajú veľký rozmach. Ostatne, vidno to aj v trendoch vyhľadávania na Amazone. Podľa kľúčových slov spoločnosti Jungle Scout, Amazon zaznamenal za posledné 3 roky nárast kľúčových slov zahŕňajúcich svetelnú terapiu len v USA o 95 %, celosvetovo o zhruba 77 %.

FAQ Swiss

FAQ Swiss 200 – ako to funguje?

Kolekcia FAQ™ 200 je úplne novou generáciou dvoch LED pleťových masiek, ktoré vynikajú ultra ľahkým a extrémne hygienickým prevedením a luxusným švajčiarskym dizajnom. Každá maska je bezdrôtová, s otvoreným priestorom okolo očí. A protišmykovou čelenkou, vďaka ktorej sa na tvári ani nepohne, a vy sa tak môžete bez obmedzenia pohybovať.

Obidva modely sú vyrobené z priehľadného flexi-fit silikónu. Funguje ako druhá koža – perfektne sa prispôsobí kontúram vašej tváre a zaistí rovnomerné krytie bez zaťaženia. Oproti iným maskám, ktoré majú žiarovky na cielené riešenie, obsahuje maska FAQ™ Swiss LED diódu, ktorá plynule kĺže po silikónovom povrchu a zaisťuje tak rovnomerné ošetrenie.

FAQ™ 202 potom predstavuje perfektné riešenie pre každého, kto chce svoju starostlivosť o pleť posunúť na ďalšiu úroveň.

FAQ Swiss

Prístroj FAQ™ 202 využíva silu klinickej LED terapie, ktorá prináša viditeľné výsledky. Je vybavený 8 rôznymi vlnovými dĺžkami LED svetla (červeným, modrým, zeleným, oranžovým, fialovým, azúrovým a žltým), vrátane infračerveného svetla (NIR), ktoré cielene rieši známky starnutie a ďalšie kožné nedostatky.

FAQ Swiss – môžeme ovplyvniť, ako budeme starnúť

„Hovorí sa, krása a mladosť sú to isté. A, že starnutie je nevyhnutné. Vďaka FAQ™ Swiss meníme tieto zažité pravdy a rozprávame nový príbeh. Príbeh o vede, ktorá posúva boj proti starnutiu až za hranicu možností.

Samozrejme, všetci zostarneme, čo však môžeme ovplyvniť je to, akým spôsobom. FAQ™ Swiss využíva najvýkonnejšiu technológiu a anti-age ingrediencie, aby podporila prirodzené regeneračné procesy pleti a omladila celé telo z domova.

Bez káblov a objemných prístrojov, ktoré sťažovali predchádzajúce použitie podobných riešení v domácnostiach,” vysvetľuje Vladimir Cuturilo, generálny riaditeľ FOREO pre strednú a východnú Európu.

Infračervené svetlo produkuje tvorbu kolagénu

Terapia infračerveným svetlom (NIR) je mocným nástrojom. Na liečenie rôznych kožných nedostatkov sa v ordináciách používa už desiatky rokov. V poslednej dobe ale vyplávali na povrch aj jej omladzujúce vlastnosti.

NIR LED svetlo pomáha stimulovať tvorbu kolagénu v koži, redukovať jemné vrásky a zápalové procesy, mierniť pigmentové škvrny a celkovo rozjasňovať pleť. Výskumy preukázali, že počas 6 – 12 týždňov dôsledne dodržiavanej terapie môžeme očakávať viditeľne mladšiu pleť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.