Labková patrola zasahuje na plienkach Pampers

0
Pampers Labková patrola

Značka Pampers poteší deti a ich rodičov limitovanou edíciou plienkových nohavičiek s ikonickými psími hrdinami z obľúbeného detského seriálu Labková patrola. Hrdinovia Skye, Chase, Marshall a Rubble budú spoločníkmi detí počas ich prvých krôčikov, objavných hier a pokojného spánku.

Plienkové nohavičky vybavené hrdinskými prvkami zabraňujú úniku vlhkosti počas celého dňa aj noci. Pripravte sa s novými plienkovými nohavičkami na ďalšiu záchrannú akciu!
Čítajte tiež: Deti by mali vedieť, že akékoľvek pocity sú v poriadku

Pampers Labková patrola

Hrdinovia zasahujú – už žiadne presakovanie

Značka Pampers sa neustále snaží prinášať na trh nové výrobky a inovácie, ktoré reagujú na meniace sa potreby detí a rodičov. Jednou z nich sú plienkové nohavičky Pampers Pants. Sú vybavené inovatívnym vreckom Stop & Protect. Revolučné vrecko zabraňuje a chráni pred pretečením, udržiava v suchu a v pohodlí nielen nožičky, ale aj chrbát vášho dieťaťa.

Výmena plienok a plienkových nohavičiek Pampers Pants je nesmierne jednoduchá, ľahko sa obliekajú a vyzliekajú jedným ťahom. A keď je plienka špinavá, stačí ju po stranách roztrhnúť, zrolovať a zaistiť páskou.
Čítajte tiež: Deti chcú, aby bola planéta v pohode

Pampers Labková patrola

Navyše, plienkové nohavičky majú 360-stupňový strih, takže sa ľahko prispôsobia aj plnému brušku dieťaťa. Zosilnené manžety okolo nohavičiek tiež bojujú proti úniku vlhkosti.

Pampers Labková patrola – zábava pre celú rodinu

Rozprávky sú pre deti a ich vývoj dôležité. Rady sa delia o svoje rozprávkové dobrodružstvá so svojimi rodičmi. Prostredníctvom rozprávok sa deti učia chápať svet, rozvíjajú svoje sociálne zručnosti.

Pampers Labková patrola

Nové plienky Pampers Pants s obľúbenými šteniatkami sú vyrobené tak, aby poskytovali najlepšiu starostlivosť, bezpečnosť a ochranu proti pretečeniu. Zatiaľ čo sa vy a vaše dieťa budete zabávať a možno si aj rozprávať o dobrodružstvách šteniatok z Labkovej patroly.

Pampers Labková patrola

Denisa Žideková, manažérka značky Pampers spoločnosti Procter & Gamble, dodáva: ,,Sme radi, že môžeme rodičom a deťom ponúknuť ďalšiu limitovanú verziu obľúbeného detského príbehu.

Labkovú patrolu miluje mnoho detí na celom svete, preto sme sa rozhodli nadviazať na túto spoluprácu. Chceme potešiť našich malých zákazníkov a ich rodičov novou limitovanou edíciou s motívom šteniatok.

Plienkové nohavičky sme ozdobili veselými obrázkami a veríme, že sa deti budú cítiť chránené obľúbenými chlpatými hrdinami. Budú ešte odvážnejšie objavovať svet v plienkach Pampers!“

Nové Pampers Pants v limitovanej edícii Labková patrola kúpite napríklad tu.
PR článok

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.