Minimalistický štýl vládne v móde aj vo vlasoch – už ste ho vyskúšali?

0

Túto jar/leto sa bude stále držať minimalistický štýl prezentovaný prirodzeným prístupom k vlasom a móde – prichádza obnovený záujem o tlmené, studené farby s neutrálnymi vlasovými tónmi inšpirovanými krajinou. Nezabudnite skočiť ku kaderníkovi po najnovšie trendy!

Už sa nevieme dočkať, kedy nastavíme slniečku tvár, vystrieme k nemu ruky a dovolíme mu vytiahnuť z pokožky to najlepšie v podobe jemného bronzu. Po opálení ako zo solárka už túžiť nemusíte, je dávno out. Pýši sa ním už len ten, kto si neváži vlastné zdravie. Oveľa viac sexi je jemné opálenie, len o pár stupňov tmavšie, ako vaša prirodzená farba kože. Teplý bronz pokožky zvýraznia a vyvážia tlmené, studené farby s neutrálnymi tónmi vo vašich vlasoch.

Ak uvažujete nad niečím novým, sofistikovaným a elegantným, pýtajte si u svojej kaderníčky odtiene IGORA Muted Desert od Schwarzkopf Professionals. Igora Royal je vhodný pre zákazníčky vyhľadávajúce vysoko výkonnú farbu s dlhotrvajúcim permanentným efektom, Igora Vibrance zase pre tie, ktoré sa obávajú farbenia, dávajú prednosť štýlom s krátkodobejšími záväzkami alebo osvieženiu farby.

Štyri studené a neutrálne odtiene s béžovými a popolavými nuancami, obohatenými o béžovo-púdrový vzhľad nesú v sebe inšpiráciu kriedovou a pokojnou krajinou púšte s jej pôsobivým piesočným okolím. A hoci púšť v nás evokuje horúčavy, tieto tóny sú dokonale chladné bez nevzhľadných žltých nádychov. IGORA Earthy Clay a Ashy Cedar sú dostupné v oboch radoch, využitie metódy duálnej aplikácie s použitím rovnakých odtieňov nebolo nikdy jednoduchšie! Muted Shadows vytvára krásne jemné a tlmené stupňovanie pomocou púdrových a studených béžových tónov pre sofistikovaný štýl, Muted Light kombinuje obľúbené jemne púdrovo-šedé tóny so zosvetleným rámovaním tváre do výsledného graciózneho farebného efektu.

Ale tento atraktívny štýl nie je len o farbách! #Muting je moderná a jednoduchá technika, ktorá pomocou rôznych farieb vytvára svetelný efekt a krásny odtieň vlasov. Výsledkom sú atraktívne prechody z jemných odtieňov do výrazných, z tmavých do svetlých. Navštívte schwarzkopfpro.com a nechajte sa inšpirovať ďalšími neuveriteľne rafinovanými kombináciami farieb, odtieňov a svetla vo vlasoch. A, samozrejme, nezabudnite o najnovšie dokonalé vlasové trendy požiada vášho kaderníka!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.