Návrat domov

0

Návrat do domovov po horúcich letných dňoch je časom zmien.

Chladnejšie obdobie a častejší pobyt v interiéri ponúkajú príležitosti na menšie, či väčšie úpravy.

Nie je nevyhnutné vzdať sa vlastného štýlu, či obľúbených kúskov – postačí vhodne skombinovať, uskutočniť dlho plánovaný presun v rámci miestností či inšpirovať sa najnovšou kolekciou F&F Home, ktorá ponúka množstvo zaujímavých noviniek za skvelé ceny.

SLONOVINA
Nanovo pojatý tradičný dizajn kolekcie F&F Home ovládla slonovinová farba. 
Jemnú a elegantnú paletu zimných odtieňov – ľadovo bielej a neutrálnej telovej – rozjasňuje kovovo chladný lesk. Strohejšiu farebnú škálu krehkého porcelánu a tradičnej keramiky spájajú nežné dotyky formálnych motívov. Návrat ku klasickým, jemne ženským kvetinovým vzorom tak prirodzene vytvára uvoľnenú atmosféru vidieka s moderným nádychom či už v obývačke, alebo v spálni, ktorú efektne dopĺňa ornamentálna grafika a nostalgická fotí potlač.

 

JANTÁR
Vpusťte do svojho domova čaro jesene! Sýte a hrejivé odlesky jantárovo žltej rozjasnia aj tie najpochmúrnejšie dni. Obývačka sa vďaka F&F Home premení na útulné miesto, kde sa snúbi hravosť a sofistikovanosť v podobe originálnych kombinácií štruktúr a vzorov – kvetinové motívy, káro a strapce na hebkých vankúšoch a veľkých dekách. Keramika s krásnym, hlbokým leskom dokonale vynikne pri mäkkom svetle sviečok a umocní romantickú atmosféru večere.

 

KAMARÁTI Z LESA
Interiérové dekorácie tejto sezóny budú dokonalé aj vďaka prírodným inšpiráciám. Lišiak s klobúkom a lorňonom, jeleň so šálom okolo krku, či pestrofarebná múdra pani sova – dekoračné vankúše a šálky s veselým motívom lesných obyvateľov si určite získajú deti aj dospelých. Pohodový večer, či sladké leňošenie si s F&F Home môžete dosýta vychutnať zababušení v mäkkých a hrejivých dekách obklopení upokojujúcim svetlom sviečok a lampášov.

BACK TO BASICS
Tak ako v každej sezóne, aj v kolekcii jeseň-zima 2015, ponúka F&F Home novinky vo svojej populárnej línii BASICS. Hrnčeky na čaj, šálky na kávu, taniere, misky, dekoračné vankúše, prikrývky, vonné sviečky a doplnky kúpeľne sú spolu s ďalšími nevyhnutnosťami základom každej dobre vybavenej domácnosti. Najnovšie prírastky v podobe farebných stolových lámp a štýlových fotorámikov zútulnia dlhé a tmavé zimné večery.


 

ŠTÝLOVÁ RECYKLÁCIA

Opätovné použitie surovín je trendom viacerých odvetví, ku ktorým sa zodpovedne pridala aj značka F&F Home. Základom všeobecne známeho výrobného procesu je zber, čistenie, drvenie a znovu spracovanie suroviny, ktorá sa premieňa na trendové dekoračné či úžitkové kúsky, ako napríklad sklenené vázy, menšie vázičky a kúpeľňové doplnky z aktuálnej ponuky F&F Home. Ich rustikálny retro dizajn v náhodných odtieňoch modrej štýlovo doplní kúpeľňu, ozvláštni obývačku, alebo rozjasní priestor pri okne. Stačí hľadať označenie “AUTHENTIC GLASS 100% RECYCLED”, ktoré vás dovedie k atraktívnemu výrobku a dobrému činu zároveň. Kúpou produktu z recyklovaného skla sa totiž znižuje spotreba energie a šetria sa prírodné zdroje. Napríklad recykláciou 1 kilogramu použitého skla je možné ušetriť až 6 litrov vody, 1,2 kilogramu prírodných zdrojov a použije sa o 20% menej energie.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.