Doplnok na krásu – Najprv buďme spokojné sami so sebou

1

Krása a ženskosť idú ruka v ruke so zdravím sebavedomím. Keď sa žena cíti sebavedome, vníma tie nie ona sama, ale najmä jej okolie. Vyžaruje z nej istota, pôvab a pozitívna energia. Lenže nie každá žena má šťastie na dokonalú pleť, krásne vlasy alebo štíhlu postavu bez toho, aby musela pohnúť prstom. Doplnok na krásu môže pomôcť.

Doplnok na krásu – Ako starneme?

Mnoho žien sa musí o svoj zovňajšok dôkladne starať.  Dá sa povedať, že od určitého veku je to tak povediac nutnosť. Po 25. roku života ženy sa začína napríklad spomaľovať prirodzená tvorba kolagénu.

Počas niekoľkých rokov sa postupne začnú objavovať prvé vrásky, ktoré pribúdajú a prehlbujú sa. Takisto sa pridávajú problémy s kĺbmi. Doplnok na krásu.

Starostlivosť o telo však nemusí nutne súvisieť len s pokročilejším vekom. Niektoré ženy majú jednoducho nekvalitné vlasy, lámavé nechty alebo problematickú pleť. Ani najlepší make-up, kaderník či manikérka im tieto problémy nepomôžu dlhodobo vyriešiť.
Čítajte tiež: Ktorý kolagén je najlepší? Recenzia

Čo dokáže doplnok na krásu?

Našťastie existujú komplexné doplnky stravy, ako je napríklad doplnok na krásu KetoMix Beauty Booster. Ten dokáže pomerne rýchlo pomôcť všetkým ženám, ktoré chcú vyzerať lepšie a cítiť sa sebavedomejšie.

Už po užití jedného balenia je možné pozorovať viditeľné výsledky. Pleť sa rozjasní a spevní, vlasy zhustnú a zosilnejú, nechty sa prestanú lámať.

Môže za to jedinečné zloženie v podobe zmesi mnohých dôležitých vitamínov, minerálnych látok, aminokyselín a prírodný výťažkov, ktorých správna kombinácia prispieva nielen k dokonalému vzhľadu, ale aj k správnemu fungovaniu ľudského organizmu.

Ku kráse a zdraviu tela prispievajú v KetoMix Beauty Boosteri predovšetkým tieto účinné látky:

Metionín

Látka nevyhnutná pre každého, kto túži po kvalitných nechtoch, vlasoch a pokožke. Ide o esenciálnu aminokyselinu, ktorá je, či už priamo alebo nepriamo, potrebná pre množstvo dôležitých procesov v tele.

Metionín je expertom na správne fungovanie všetkých telesných buniek. Stojí aj za zdravými, silnými a hustými vlasmi. Pomáha aj pri redukcii či lámavosti vlasov. Dokáže si poradiť so slabými a lámavými nechtami. Využíva sa aj pri redukcii váhy, kde pomáha lepšiemu spaľovaniu tukov.

MSM prášok

MSM je skratka pro metylsulfonylmetán, inými slovami pre síru v jej organickej podobe. Ide o veľmi dôležitú minerálnu látku, potrebnú pre ľudské telo, ktorá chráni kosti, tkanivo aj chrupavky pred poškodením voľnými radikálmi.

Podporuje tvorbu kolagénu, posilňuje imunitu a pôsobí antibakteriálne. Má prezývku minerál krásy. Jeho omladzujúce účinky sa prejavujú nielen vo vnútri tela, ale aj navonok – na vlasoch, nechtoch, pokožke i pleti.

Kolagén

Tento dôležitý proteín nie je potrebné dlho predstavovať. Jeho úbytok v tele má za následok nielen tvorbu vrások, celkové ochabnutie kože alebo vypadávanie vlasov, ale aj zhoršenú pohyblivosť kĺbov, svaloch a šliach alebo zníženú kvalitu kostí a chrupaviek.

Po 45. roku života už si telo kolagén takmer vôbec nevytvára.

Vitamíny a minerálne látky

KetoMix doplnok na krásu Beauty Booster obsahuje množstvo vitamínov a minerálnych látok. Zo všetkých vyberáme len niekoľko najvýznamnejších. Vitamín B2 je dôležitý pre dobrý zrak, kvalitnú pleť alebo dobre fungujúcu nervovú sústavu. Zdravú pokožku udržiava Vitamín B3. Pomáha tiež s únavou a vyčerpaním.

Vitamín B5 zvyšuje odolnosť tela proti infekciám. Biotín výrazne ovplyvňuje kvalitu vlasov, nechtov a pleti. Kyselina listová prispieva ku správnej funkcii nervovej sústavy a zinok je zodpovedný za dobrú imunitu, pevné kosti, husté vlasy a krásnu pleť.  

Extrakt zo žihľavy

Žihľava blahodarne pôsobí nielen zvonka na pokožku, ale aj vo vnútri ľudského tela. Pozitívne ovplyvňuje funkciu srdcia a ciev, dodáva telu energiu a vitalitu a povzbudzuje imunitný systém k lepšej obranyschopnosti.

Extrakt z ginka dvojlaločného

Ginko biloba, alebo inak povedané ginko dvojlaločné,  je unikátny, niekoľko miliónov rokov starý strom. Liečivé účinky majú predovšetkým jeho listy. Látky obsiahnuté v listoch pozitívne ovplyvňujú nervový a kardiovaskulárny systém. Pomáhajú mozgu k lepšiemu fungovaniu, zlepšujú pamäť, ale aj fyzickú a psychickú kondíciu. Ginko biloba je zároveň ceneným antioxidantom.
Ilustračné foto: http://www.pexels.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.