Najskôr ide kapsula, potom bielizeň

0
www.andawell.sk


S príchodom jari a leta prináša Lenor na slovenský trh s pracími prostriedkami tri očarujúco svieže vône, ktoré bielizni dodajú čistotu, sviežosť a mäkkosť. Každá z vôní Spring Awakening, Gold Orchid alebo Amethyst & Floral bouquet dodá spotrebiteľom pocit čistoty a sviežosti. Rýchle a účinné pranie s kapsulami ocenia najmä ľudia, ktorí majú radi dlhotrvajúcu sviežosť svojej bielizne a čas na domáce práce trávia efektívne.

www.andawell.sk

Prací prostriedok Lenor Spring Awakening, ideálny na bielu bielizeň, je plný vône jarných kvetov a závanu prírodnej pačuly s bielym cédrom. Vďaka tejto vôni sa môžete tešiť na revitalizujúci, posilňujúci zážitok, ktorý vo vás zanechá pocit povzbudenia a dokonalého osvieženia. Ďalšie dva druhy sú vhodné na pranie farebnej várky.

Vôňa Gold Orchid od Lenoru vás bude lákať zvodnými tónmi vzácnej vanilky, ktorá utíši emócie a upokojí vašu dušu. Očarujúce tóny mimózy, medovej ruže a krémovej broskyne vo vás zanechajú neuveriteľne povznášajúci a prepychový zážitok.

Vôňa Lenoru Amethyst & floral bouquet prinesie do vašej domácnosti tajomný koktail oslnivého bergamotu spolu so vzdušnou vôňou jemnej frézie a nádherného jazmínu. Upokojujúce odtiene spodných tónov tejto vône vás zahalia do zamatového tepla a vďaka tomu sa budete cítiť sebavedome a pohodlne po celý deň.


„Vône sú pre mňa veľmi podstatná súčasť života. Voňať mi musí samozrejme aj môj partner, pretože inak by sme spolu asi tak dlho neboli. Je dôležité aby vám ten druhý človek voňal, či už ide o partnera alebo priateľov, pretože ak ti páchne, tak to je zlé. Vône mi pripomínajú rôzne situácie. Mám veľmi rada jazmín, pripomína mi krásne obdobie strávené na cestách.“ hovorí Soňa Skoncová, populárna moderátorka.

Vône hrajú v našom živote dôležitú, niekedy až nenahraditeľnú úlohu. Okrem estetickej funkcie, kedy nám príjemné vône prinášajú do života radosť a potešenie, plní náš čuch aj varovnú funkciu, kedy nás rôzne pachy upozorňujú na nebezpečné látky. Príjemné vône dokážu ovplyvniť našu náladu, pôsobia proti stresu, evokujú emócie a dokonca môžu byť spúšťačom liečebných procesov.

„O pozitívnych vplyvoch príjemných vôní na psychiku človeka vedeli už starí Rimania a Gréci. Dnes je vôňa z veľkej miery prostriedkom estetického vyjadrovania, dodáva nám pocit zvýšenej kvality života. Prirodzene vyhľadávame príjemné vône a spájame ich s príjemnými asociáciami, ktoré pozitívne ovplyvňujú naše emócie a pocity,“ dodáva na margo vôní psychologička PhDr. Daniela Mináčová.

www.andawell.sk


Pranie v práčke nie je žiadna veda, ale mnohí ešte stále robia chyby pri praní s pracími kapsulami. Pre najlepší účinok pracích prostriedkov Lenor je dôležité položiť bielizeň priamo na kapsulu. Ku kapsule sa môžu na spodok pracieho bubna pridať aj vonné perličky Lenor pre extra predĺženú sviežosť.

Kým kapsule bielizeň najmä čistia a vonné perličky jej dodajú neuveriteľnú vôňu, Lenor aviváž oblečenie chráni, zmäkčuje a osviežuje. Lenor sa o bielizeň postará neodolateľne – vyčistí, zjemní, osvieži, ale aj ochráni pred vyblednutím farieb, vyťahaním oblečenia či žmolkovaním.


Pracie kapsule prinášajú so sebou a tému bezpečnosti detí. Pracie prostriedky a aviváže Lenor vždy uchovávajte zatvorené, mimo dosahu detí a na bezpečnom mieste.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.