Súťaž! Napriek všetkým nástrahám

0

Kate Madisonová vlastní v New Yorku vychytený secondhand. Vďaka obchodu vychovala štyri deti, na ktoré zostala po manželovej predčasnej smrti sama. Deti dospeli a úspešne sa postavili na vlastné nohy, lenže k nevôli svojej matky sa vrhajú do vzťahov, ktorých budúcnosť je viac než otázna.

Dcéra Isabelle, právnička so sľubnou kariérou na Wall Street, sa zaľúbi do klienta, ktorého zastupuje. Verí, že po jeho boku nájde šťastie, no stanú sa jej nádeje skutočnosťou?

Mladá módna návrhárka Julie podľahne čaru muža, ktorý je až neskutočne dokonalý. Po krátkej známosti sa zaňho vydá, opustí skvelú prácu a presťahuje sa s ním do Los Angeles. Je však ich vzťah naozaj taký, aký sa na prvý pohľad zdá?

Syn Justin sa snaží presadiť ako spisovateľ. Dotlačí svojho partnera k tomu, aby mali deti, keď na to ešte nie sú pripravení. Vyžiada si táto skúška ich vzťahu privysokú daň?

A najmladší Willie, odborník na počítačové technológie, sa dá dokopy so ženou staršou o dvanásť rokov.

Kate svoje deti miluje a podporuje, no nevie im zabrániť, aby nerobili rozhodnutia odsúdené na neúspech. Podarí sa im nakoniec všetko zvládnuť?

Súťaž o knihu prebieha na FUN PAge https://www.facebook.com/www.andawell.sk/?ref=aymt_homepage_panel&eid=ARA9mb-jfzUc0zmcUpvc8X1xQwYZb-I1e5NWCwyVtWlDe-XzivzTm8ApXrfQw2KB1-vzNwQIz1mauQjx

Novinku od Danielle Steel si môžete kúpiť tu:
https://www.bux.sk/knihy/407476-napriek-vsetkym-nastraham.html

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.