NOV v Levovi – Snívajte vo veľkom

0

V stredu 16.8. bude NOV v Levovi. NOV praje všetkému novému. Na NOV by sme si mali zapísať všetko, čo v živote chceme. A na druhý papier to, čo je už prežité a má z nášho života odísť. Potom to chvíľu nechať zrieť a postupne začať na svojich snoch pracovať.

NOV v Levovi má v sebe obrovskú energiu. Tú môžeme využiť dobrým, ale aj zlým smerom. Rozhodnime sa pre dobro, a pre štart niečoho nového, či vylepšenie existujúceho. Musíme mať v srdci túžbu dať svojmu životu skutočný zmysel.

Netočte sa v bludnom kruhu

Keď robím tarotové posolstvá často vidím, ako sa ľudia točia v bludnom kruhu. Opakujú rovnaké chyby so želaním, že teraz to už bude iné. Nebude. Na chybách sa treba poučiť a ísť ďalej. Lepšie, inak.

Našu prítomnosť vytvorila naša minulosť, a všetky naše rozhodnutia v nej. Naša prítomnosť formuje našu budúcnosť. Na NOV je vhodný čas sa zastaviť a rekapitulovať.

Čo sme urobili dobre, čo nesprávne a mali by sme sa z toho poučiť, či komu sme prípadne ublížili a mali sa ospravedlniť.

Odpustite najprv sebe

A najmä odpustiť sebe. Nosiť na sebe bremeno neodpustenia sebe samému je tak ťažké, že nám nedovolí posunúť sa vpred. S vetrom vo vlasoch, ľahko ako vánok. Dajte si v nedeľu na NOV čas a rekapitulujte.

Potom si sadnite a zapíšte, čo máte urobiť inak ako v minulosti a čo chcete v budúcnosti dosiahnuť. Nástenky snov vám k tomu nepomôžu, ak nebudete mať v srdci túžbu, ani ak budú vašu myseľ ovládať nesprávne vzorce – napríklad, že peniaze kazia charakter.

Namiesto toho začnite nahlas hovoriť, MILUJEM PENIAZE- vaša myseľ to vezme za svoje a onedlho k vám prídu príležitosti. Je to len na vás.
Čítajte tiež: Očistná kúra podľa lunárneho mesiaca

Lev pod vplyvom Slnka je od detstva navyknutý vládnuť. Miluje luxus, je zvyknutý byť stredobodom pozornosti. Nemá rád stereotyp a ak nájde v práci záľubu, nebojí sa tvrdej práce. Ľudia narodení v znamení Leva vedia ovládať svoju myseľ a ak niečo pre nich má význam, tvrdo idú za svojim cieľom.

Na NOV urobte aj niečo pre svoje telo. Jógová zostava Pozdrav slnku je veľmi jednoduchá a pritom účinná. Pomáha chrbtici a dáva do rovnováhy celého človeka.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?
Andrea Hinková – Tarová – http://samanskesviecky.sk

Na NOV v Levovi odporúčam použiť sviečky na privolanie peňazí a hojnosti. Kúpite ich tu:https://samanskesviecky.sk/produkt/privolaj-hojnost/

Alebo si vyberte Afirmačnú sviečku na zlepšenie a odstránenie nesprávnych afirmácii o peniazoch – Peniaze ku mne prichádzajú zo všetkých stránZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.