Spln bude vo Vodnárovi

0

V utorok 1.8. bude Spln vo Vodnárovi. Vodnár je odvážny, snívajúci, komplikovaný a najmä nezávislý. Spln vo Vodnárovi je Superspln a otvorí cestu intuícií a kreativite. Keď vám príde myšlienka, to prvé je inštinkt – intuícia a až potom prichádza na rad rozum. Skúste pri kreovaní nových nápadov zachytiť to prvé a riadiť sa tým. Teraz je najvhodnejší čas.

Spln vo Vodnárovi – najprv snívajte

Nikto nie je taký viziónár, ako práve Vodnár. Tento Spln bude priať nápadom – od tých najmenších, po tie najodvážnejšie. Dovoľte si počas Splnu snívať. Predstavujte si, ale nepremýšľajte nad tým.

Zapíšte si, čo vám vnukla intuícia (inštinkt). Verte mi, niekde to zapadne, alebo to možno začne klíčiť a z toho semienka môže vzniknúť aj veľký biznis. Tam už bude potrebný aj rozum a najmä správny ľudia.

Vy tvorte a – naučte sa veci delegovať

To sú však až ďalšie kroky. Teraz „zachytávajte“. Ak ste tvorca, tvorte – to je vaša energia, v nej sa cítite dobre. Iní ľudia zase radi vybavujú, spájajú a dávajú veciam zmysel. Dovoľte im to, delegujte to, v čom a načo nemáte energiu.

Uvedomte si, čo vám energiu dáva a čo vám ju berie a verbalizujte to. Povedzte to nahlas. Vodnár je o tímovej práci, fandí tímovej práci.

Vodnár nemá rád pravidlá

Pokiaľ ide o emócie, tu je to trochu komplikovanejšie. Vodnárska energia bude chcieť „lietať“, Vodnári nemajú radi pravidlá, príkazy. Preto aj budete možno pociťovať určitý odpor k pravidlám alebo sa im budete snažiť vyhnúť.

Je to výborná skúsenosť, spôsob, ako sa naučiť vypnúť a byť slobodní. Nemôžete to však prehnať, inak hrozia problémy vo vzťahu, v práci – všade. Aj sloboda má paradoxne svoje obmedzenia. Môžete mať tiež zvláštne pocity bez toho, aby ste ich vedeli vysvetliť.  

Vodnár je vzdušné znamenie (Váhy, Blíženci, Vodnár). Všetky tieto znamenia sú diplomatické, spoločenské, sociálne. Vodnári milujú spoločnosť a všetci ľudia sú ich priatelia. Aj nepriatelia. Majú bohémsku povahu, avšak zároveň vyznávajú konzervatívnosť. Bývajú excentrickí a nepredvídateľní.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?


Vodnár miluje svoje emócie

Sú slobodomyselní, majú širokú paletu emócií, respektíve inak. Všetci ľudia muži aj ženy, majú rovnaké množstvo emócií. Ako vieme, ženy s nimi pracujú viac a niektoré znamenia, vrátane žien, menej. Napríklad Kozoroh je príkladom nepreukazovania emócií.

Naproti tomu je Vodnár, ktorý s nimi pracuje najviac. Či je to muž alebo žena.

Vodnári sú tiež šarmantní a zdvorilí. Ak je v miestnosti Vodnár, určite si ho zamilujete. Sú však aj dosť citliví a stačí pomerne málo na to, aby ste urazili ich ego.

Ľahko sa učia nové veci, sú inteligentní, zruční a určite sa hodia na prácu s ľuďmi.

Pokiaľ ide o vzťahy, ak narazíte na Vodnára, neviete na čom ste. Svoje tu zohráva tá ich nepredvídateľnosť a tiež nezávislosť. Ak Vodnárovi nenecháte priestor, utečie od vás. Každý človek potrebuje svoj priestor, pri Vodnárovi si to niekoľkokrát denne opakujte. Lebo stačí náznak nátlaku a uteká.  
Čítajte tiež: Čakry môžu blokovať vašu harmóniu

Ideálnou sviečkou na júlový Spln je:
Trojitá dávka energie https://samanskesviecky.sk/produkt/trojita-davka-energie/
Čistá duša https://samanskesviecky.sk/produkt/cista-dusa/
Privolaj hojnosť. https://samanskesviecky.sk/produkt/privolaj-hojnost/

Spln vo Vodnárovi je o začiatkoch. Zapíšte si svoje plány a vízie a nechajte ich plynúť.
https://samanskesviecky.sk/

Andrea Hinková – Tarová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.