Nové minerálne pigmenty na dokonalý wow efekt

0

Objavte intenzívne žiariace pigmenty od Annabelle Minerals, ktoré dodajú hviezdny finiš každému mejkapu a rozžiaria aj nenalíčenú tvár. Presvedčte sa sami.

Nové minerálne pigmenty Gems od Annabelle Minerals majú na jednej strane jemnú konzistenciu a prírodné zloženie, ktoré nezaťaží pleť, na druhej strane sa však postarajú o obrovský wow efekt, pretože dokonale rožžiaria tvár.

Vďaka vysokej koncentrácii pigmentových častíc sú Gems veľmi intenzívne a zároveň vysoko odolné líčidlá, ktoré zaručia dlhotrvajúci účinok. Pigmenty je možné použiť samostatne na rozjasnenie nenalíčenej tváre, dekoltu a iných častí tela alebo ako doplnok mejkapu na rožžiarenie.

Annabelle Minerals Gems sú balené v ekologicky šetrných sklenených nádobách s hliníkovým viečkom. Hodia sa na bežné nosenie aj na špeciálne príležitosti, ako sú napríklad Nougat, Cinnamom a Cocoa Cup.

AMBER – harmonický zlatý pigment rozjasní každú nenalíčenú tvár, ale vyzerá skvele aj ako doplnok na očných tieňoch v teplých odťieňoch, ako sú napríklad Nougat, Cinnamon a Cocoa Cup.

ELECTRUM – polopriesvitný pigment s iskrivým základom dodá energiu každej pokožke a v kombinácií s očnými tieňmi Freppe, Margarita, Ice Cream alebo Capuccino sanavyše postará o jedinečný diamantový efekt.

ROSE GOLD – pigment v odtieni púdrovej ruže s drobnými hnedými čiastočkami prepožičia každému líčeniu romantický zamatový finiš. Skvele sa hodí k chladným tónom, ako sú napríklad očné tiene Vanilla, Water Ice, Platinium alebo Margarita.

RUBY – hrejivý ružový pigment sa vďaka koralovému základu a prímesí vínových tónov postará o perfektné zvýraznenie dôležitých partií. V kombinácií s klasickými odtieňmi Smoky a Blueberry je ideálny na večerné líčenie.

SUNSTONE – teplý sýto hnedý pigment s medenými tónmi veľkolepo rozžiari každú nalíčenú aj nenalíčenú tvár. Pre intenzívnejší výsledok sa hodí tento pigment kombinovať s očnými tieňmi vo farbách Chocolate, Nougat či Cinnamon.

Electrum
ROSE GOLD
RUBY
SUNSTONE
AMBER

Odporúčaná cena: 9,90 euro
Čítajte tiež: Softie Annabelle Minerals – hubky na dokonalé líčenie
https://www.annabelleminerals.com/sk_sk/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.