Pečieme s láskou aj v roku 2022!

0

Inšpirujte sa láskou k pečeniu! Vráťte sa k tradíciám a vytvorte si dokonalú rodinnú pohodu, ktorú prinášajú spoločne strávené chvíle v kuchyni. Potešte svojich blízkych kvalitnými pomocníkmi do kuchyne či doplňte si svoju zbierku receptov o nový kalendár – Pečieme s láskou 2022.

Vďaka exkluzívnym darčekom z e-shopu Dr. Oetker vyčarujete kúzelné Vianoce.

Vianočné darčeky pre milovníkov pečenia
Doprajte si spoločný čas s rodinou a nechajte sa každý mesiac inšpirovať ku kreatívnemu pečeniu exkluzívnymi receptami z kalendára Dr. Oetker – Pečieme s láskou 2022. Okrem tradičného nástenného kalendára sa môžete tešiť aj na praktický stolový variant, ktorý má o jeden skvelý recept navyše! Všetky recepty sú starostlivo vybrané a vyskúšané odborníkmi v skúšobnej kuchyni Dr. Oetker tak, aby ich hravo zvládol pripraviť každý člen rodiny.

Vaše najobľúbenejšie recepty môžete vďaka jemnému naznačeniu línie nožničiek ľahko vystrihnúť a založiť do šanóna pre ďalšie použitie.  Naviac, všetky vaše pripravené dobroty môžete uskladniť v krásnej plechovej dóze v svetlom dizajne so snehovými vločkami. Ústredným motívom je historické logo spoločnosti Dr. Oetker v luxusnej zlatej farbe, ktorá ladí s ďalšími zlatými prvkami v podobe hviezdičiek.

Aby pečenie bolo ešte jednoduchšie môžete prekvapiť svojich blízkych aj ďalšími užitočnými pomocníkmi, ktoré ocení každý milovník pečenia.

Inšpiratívny kalendár, sviatočná dóza na dobroty, kuchárska kniha, sada vykrajovátok, originálny embosovaný valček MŇAM či moderné formy na pečenie môžu byť jedinečným a milým prekvapením pod vianočný stromček. Tak čo, inšpirovali sme vás?

Kalendár Pečieme s láskou 2022 a všetky pomôcky na pečenie si zakúpite cez eshop.oetker.sk

Prajeme Vám množstvo zábavy v kuchyni, krásne chvíle s rodinou a dobrú chuť!
Čítajte tiež: Vianočné oriešky v čokoláde – recept

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.