Oriflame predstavil tri nové vône

1

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame spolupracuje aj pri tvorbe parfumov iba s top odborníkmi v segmente. Aj preto prišla nové vône do Bratislavy predstaviť parfumérka priamo z Paríža, Alexandra Carlin.

Pripravte sa na Valentína, voňajte si navzájom!
Ako už lepšie docieliť, aby to vzájomne fungovalo, ak nie spolu “hrajúcimi” vôňami? Oriflame to vie, a preto vo svojej novej ponuke prináša dve toaletné vody, v korých ona aj on pocítia romantiku, vášeň a spoločné dobrodružstvá.

Dámska toaletná voda Eclat Amour zachytáva tóny krehkej bielej fialky, bieleho kosatca a cédrového dreva. Pánska toaletná voda Eclat Toujours ponúka elegantné tóny mäty, kosatca a kože Cuir Corroyé. Ide o vysokokvalitný druh kože, ktorá podčiarkuje šarmantnosť vône a dokonale pristane romantickému a zamilovanému mužovi.

Vyjadrite to novými vôňami od Oriflame spoločne! Oriflame predá každých 7 sekúnd jednu vôňu. Je to najmä preto, že ako všetky ostatné produkty Oriflame, aj vône vytvárajú len tí najlepší, najväčšie svetové mená pracujúce pre TOP značky. Zákazníci Oriflame sú potom prekvapení nielen kvalitou vône, ale aj cenou, ktorá je často prijateľnejšia v porovnaní s aj luxusnejšími značkami.

Tvorcom toaletnej vody Eclat Toujours je Pierre Negrin, ktorý vytvoril množstvo vôní pre značky ako Calvin Klein, Ralph Lauren, Tom Ford, Viktor & Rolf a iné.

Na dámskej Eclat Amour spolupracovali Alexandra Carlin a Aliénor Massenet. Obe dámy už pre Oriflame v minulosti vône vytvorili. Alexandra tvorila aj pre značky ako Amouage, Ferrari, Victoria’s Secret, Davidoff, Salvador Dali a ďalšie. Aliénor je jednou z popredných majsteriek parfumériek sveta, vytvorila vône pre značky ako Davidoff, Diesel, Esteé Lauder, Karl Lagerfeld, Lancôme, Trussardi, Viktor & Rolf a mnohé ďalšie.

Oriflame to s vôňami jednoducho vie a dokazuje to aj novinkami vo svojej aktuálnej ponuke.
Toaletná voda Eclat Amour, 50 ml, 27,90 eur.
Toaletná voda Eclat Toujours, 75 ml, 27,90 eur.

Oslávte Deň žien!
Posilnenie postavenia žien je dnes vnímané najmä ako potreba emancipácie, potreba dokazovania, že ženy majú mať v spoločnosti, v rodinách, profesiách atď. rovnaké postavenie, ako muži.

My v Oriflame ale vnímame potrebu posilnenia ženy aj v oblasti jej ženskosti a práve aj preto Oriflame vytvoril novú parfumovú vodu Infinita. Infinita je jemná, krehká a hrdá – práve taká, aká je žena. Infinita je oslavou esencie modernej ženskosti. V parfumovej vode nájdete tóny jazmínu veľkokvetého, ktorý sa už viac ako 300 rokov pestuje na juhu Francúzska v mestečku Grasse, mandarínky a kašmírového dreva.

Parfumová voda Infinita, 50 ml, 29,90 eur.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.