Súťažte s Dr. Oetker!Zlatý klas teraz aj bez gluténu! Ukončená

18

Doprajte si obľúbenú zlatú klasiku s vyše 70 ročnou históriou v trendy prevedení. Dr. Oetker, špecialista na krémové prášky, prináša dokonalú chuť detstva aj spotrebiteľom, ktorí zo zdravotných alebo dietetických dôvodov nemôžu konzumovať lepok.

Trh s krémovými práškami obohatí o jedinečnú novinku – Zlatý klas bezgluténový s Európskym certifikátom kvality. Nechajte sa inšpirovať jeho všestranným využitím a čarujte v kuchyni!

Dokonalé chuťové zážitky bez obmedzení!
Dr. Oetker, špecialista na krémové prášky, obohatí trh o trendy NOVINKU – Zlatý klas bezgluténový. Obľúbená zlatá klasika v novom prevedení je jedinečný a univerzálny produkt, ktorý má vďaka certifikátu AOECS deklarovanú kvalitu bez obsahu lepku.

Pošteklite svoje chuťové poháriky a pripravte si chutné, bezgluténové múčniky, korpusy alebo rôzne lahodné náplne do vašich obľúbených zákuskov. Vyskúšajte aj výbornú kombináciu Zlatého klasu s mascarpone, tvarohom, čokoládou, rumom alebo kávou.

Jednoduchá príprava a osvedčená kvalita zaručuje dokonalý chuťový zážitok. Zlatý klas jednoducho nemá konkurenciu! Dokazuje to aj 95 % podiel značky Dr. Oetker na trhu krémových práškov. Respondenti ho vnímajú ako produkt, ktorý by nezamenili za iný, krémovému prášku s vanilkovou arómou dôverujú a nikdy ich nesklamal.

Súťažná otázka: Na čo najčastejšie používate Zlatý Klas? Odpovede píšte do komentárov pod článkom a traja z vás získajú balík od Dr. Oetker.

18 KOMENTÁRE

  1. Varievam z neho normálne puding, zapečený puding, plnka, ale i ako náhrada miesto múky do korpusu, určite najlepšie sú však v domácich veternikoch, venčekoch, ….

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.