Sedem sestier – Súťaž o knihu!

21

Maia – krásna samotárka, ale musí sa znovu naučiť ľúbiť.

Strhujúci úvodný román historicko-romantickej série o neuveriteľných osudoch nevlastných sestier Maie, Ally, Star, Cece, Tiggy, Electry a Merope, siedmych sestrách, vychádza z mytologického príbehu o Plejádach, ktoré Zeus v záujme ich bezpečia umiestnil na oblohu v podobe žiarivej hviezdokopy. Každý príbeh sa začína v nádhernom zámku na brehu Ženevského jazera, domove všetkých sestier.

Zídu sa tam po správe o smrti milovaného otca, tajomného miliardára, ktorý ich adoptoval v útlom detstve z rozličných končín sveta a každej zanechal obálku s odkazom na ich minulosť a záhadný
pôvod.

Prvý diel opisuje príbeh Maie, najstaršej sestry, ktorú jej pátranie po pravej identite zavedie na druhý koniec sveta do schátranej vily v brazílskom Riu de Janeiro. Kúsky rodinnej mozaiky jej odhalia nečakané súvislosti so záhadným príbehom lásky spojeným s Parížom a so stavbou slávnej sochy Krista Spasiteľa týčiacej sa na hore Corcovado nad najkrajším mestom sveta.

Súťažte o knihu Sedem sestier. Napíšte do komentára, kedy najčastejšie čítate. Jeden z vás knihu získa.

21 KOMENTÁRE

  1. Knihy čítam najčastejšie večer, keď všetci zaspia, v byte je ticho, zapálim sviečky, všetko upracem, vyložím si nohy a venujem čas iba sebe a tiež samozrejme rada čítam na dovolenke :-)

  2. Čítanie milujem !!!Čítam všade kde sa dá:doma,v autobuse,vo vlaku,u lekára…Ale najradšej večer v posteli keď je všade krásne ticho…

  3. Dá sa povedať, že skoro každú voľnú chvíľu, večer, skoro ráno, u lekárky, každý deň cestou autobusom, tam a späť z domu…. Ale tak aby som neukratila o voľný cas rodinu, priateľov, ani seba,… Ale čítaním ich obohatila, keď potrebujú radu, rozpovedať príbeh, zasmiať sa….

    • Čítam rada a vždy keď mám čas tak beriem knihu do rúk hlavne večer v posteli ale aj cez deň keď nemám robotu a samozrejme na wcku.

  4. Čítam vždy keď mi čas dovolí, všade kde sa dá, doma, na záhrade, u lekára v čakárni….čítam veľmi rada a veľa

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.