Sedem sestier – Súťaž o knihu!

22

Maia – krásna samotárka, ale musí sa znovu naučiť ľúbiť.

Strhujúci úvodný román historicko-romantickej série o neuveriteľných osudoch nevlastných sestier Maie, Ally, Star, Cece, Tiggy, Electry a Merope, siedmych sestrách, vychádza z mytologického príbehu o Plejádach, ktoré Zeus v záujme ich bezpečia umiestnil na oblohu v podobe žiarivej hviezdokopy. Každý príbeh sa začína v nádhernom zámku na brehu Ženevského jazera, domove všetkých sestier.

Zídu sa tam po správe o smrti milovaného otca, tajomného miliardára, ktorý ich adoptoval v útlom detstve z rozličných končín sveta a každej zanechal obálku s odkazom na ich minulosť a záhadný
pôvod.

Prvý diel opisuje príbeh Maie, najstaršej sestry, ktorú jej pátranie po pravej identite zavedie na druhý koniec sveta do schátranej vily v brazílskom Riu de Janeiro. Kúsky rodinnej mozaiky jej odhalia nečakané súvislosti so záhadným príbehom lásky spojeným s Parížom a so stavbou slávnej sochy Krista Spasiteľa týčiacej sa na hore Corcovado nad najkrajším mestom sveta.

Súťažte o knihu Sedem sestier. Napíšte do komentára, kedy najčastejšie čítate. Jeden z vás knihu získa.

22 KOMENTÁRE

  1. Knihy čítam najčastejšie večer, keď všetci zaspia, v byte je ticho, zapálim sviečky, všetko upracem, vyložím si nohy a venujem čas iba sebe a tiež samozrejme rada čítam na dovolenke :-)

  2. Čítanie milujem !!!Čítam všade kde sa dá:doma,v autobuse,vo vlaku,u lekára…Ale najradšej večer v posteli keď je všade krásne ticho…

  3. Dá sa povedať, že skoro každú voľnú chvíľu, večer, skoro ráno, u lekárky, každý deň cestou autobusom, tam a späť z domu…. Ale tak aby som neukratila o voľný cas rodinu, priateľov, ani seba,… Ale čítaním ich obohatila, keď potrebujú radu, rozpovedať príbeh, zasmiať sa….

    • Čítam rada a vždy keď mám čas tak beriem knihu do rúk hlavne večer v posteli ale aj cez deň keď nemám robotu a samozrejme na wcku.

  4. Čítam vždy keď mi čas dovolí, všade kde sa dá, doma, na záhrade, u lekára v čakárni….čítam veľmi rada a veľa

  5. […] Vietor a voda sú najväčšou vášňou Ally D´Appli?se, druhej zo siedmich adoptovaných dcér tajomného miliardára, ktoré od útleho detstva vyrastali v luxusnom sídle na brehu Ženevského jazera, až kým nevyleteli z hniezda. Ally je jachtárka a v riskantných regatách na všetkých moriach sveta dokazuje svoj kumšt a odvahu. Jedného dňa ju zaskočí správa o nečakanej smrti milovaného otca, ktorý jej – podobne ako ostatným sestrám – zanechal záhadný odkaz, ako sa môžu dopátrať pravdy o svojom pravom pôvode.Čítajte tiež: https://andawell.sk/sedem-manzelov-evelyn-hugovej-recenzia-sutaz/Najstaršiu sestru Maiu zaviedlo pátranie až do ďalekej Brazílie a do obdobia, keď sa nad Riom de Janeiro stavala ikonická socha Krista Spasiteľa, Ally sa zase vydá po stopách nórskeho skladateľa Edvarda Griega do zasneženej Škandinávie. Tu okamžite podľahne divokej kráse severskej prírody a očarujúcemu svetu majstrovej hudby. Keď napokon stretne huslistu Thoma, ktorý jej z neznámych príčin pripadá dôverne známy, začína tušiť, že jej láska k hudbe v mladosti nebola náhoda.O knihe 7 sestier, čítajte tu. https://andawell.sk/sedem-sestier-sutaz-o-knihu/ […]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.