Súťaž! Premeňte mesto na svoje fitko s Rexonou. Ukončená

32

Vystúpiť z autobusu o zástavku skôr, použiť schody miesto výťahu alebo si zadrepovať len tak v parku? Áno, aj tieto nenáročné aktivity stačia na to, aby ste sa dostali zase do formy.

Strach z nežiaduceho potenia je však zbytočný. Novú Rexonu v menšom stlačenom balení môžete mať stále pri sebe a bez obáv tak premeniť mesto na svoje fitko.


Rexona compressed je skvelá ochrana proti poteniu v menšom, stlačenom balení. Menší obal však neznamená menej antiperspirantu. Naopak! Rexona compressed sa používa rovnako ako bežné balenie a rovnako dlho aj vydrží. Pýtate sa ako je to možné? Za všetkým stojí systém spreja, ktorý redukuje množstvo hnacieho plynu potrebného na uvoľnenie rovnakého množstva produktu.

Stlačené aerosóly vydržia a taktiež fungujú rovnako dobre ako bežný aerosól. Okrem toho aj tento antiperspirant bol vytvorený s technológiou MotionSenseTM, vďaka ktorej sa účinné kapsule s vôňou uvoľňujú postupne podľa toho, ako intenzívne sa hýbete. Jemná vôňa sa tak s každým vaším pohybom znásobuje.

Praktické 75ml balenie sa nielenže zmestí do každej kabelky, ale spĺňa taktiež normu povolenú na palube lietadla.

Súťaž
Otázka: Ako dlho Vám výdrží Rexona compressed?
a) o polovicu kratšie ako bežná Rexona
b) o tretinu kratšie ako bežná Rexona
c)rovnako ako bežná Rexona

Odpovede píšte dole do komentárov a 12.5. budem žrebovať.

Rexona compressed k dostaniu za doporučenú cenu: 2,79 €.

32 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.