Veľká noc v Designer Outlet Parndorf

0

Aj vy už cítite vo vzduch jar a blížiacu sa Veľkú noc? McArthurGlen Designer Outlet Parndorf začína veľkonočný týždeň programom, ktorý hrá farbami. Veľkonočný zajačik osobne navštívi centrum, a bude rozdávať sladké darčeky vrátane unikátnych veľkonočných vajíčok, ktoré boli zdobené vysoko kvalitným a ekologickým laserovým gravírovaním.

Okrem celoročných zliav od 30 do 70 percent ponúka Designer Outlet Parndorf svojim návštevníkom aj množstvo veľkonočných ponúk.

Delikatesy a zábava v Designer Outlet Parndorf
Od 18. do 20. apríla navštívi veľkonočný zajačik McArthurGlen Designer Outlet Parndorf a prekvapí milovníkov nakupovania chutnými čokoládami, vajíčkami a ďalšími špecialitami. Zatiaľ čo rodičia si užijú nákupný deň, najmenší návštevníci sa môžu zabaviť v Dinolande v kreatívnych veľkonočných remeselných dielňach. Mario Schwann, vedúci centra McArthurGlen Designer Outlet Parndorf dodáva: “Mnoho ľudí využíva veľkonočný týždeň na jarné nákupy. Naši zákazníci zároveň oceňujú rozsiahlu ponuku Designer Outletu Parndorf so značkami ako Coccinelle, Furla, Fossil, Pandora a Swarovski. Ak ešte nemáte sladkosti pre šibačov, odporúčame navštíviť naše predajne Manner alebo Lindt. Pre každého sa nájde ten správny darček.“

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.