Zväčšite si riasy!

0

Bio-vegánske sérum na riasy OPTILASH, ktoré garantuje zväčšenie rias až o 66% už počas prvého mesiaca používania.


OPTILASH je revolučná formulácia prírodného vegánského séra na riasy, testovaná podľa najprísnejších bezpečnostných požiadaviek s klinicky overenými výsledkami, ktoré prinášajú dramatické premeny v dĺžke, objeme a sile rias len za 28 dní.

Patentované sérum vyvinuté vo francúzskych laboratóriách Apotcare Paris garantuje krásne, husté a až o 66% dlhšie mihalnice len za 28 dní používania. Výnimočne účinné zloženie zároveň vyživuje riasy, ktoré sa tak stanú nádherne dlhé a prirodzené.


Patentované inovatívne nedráždivé sérum s použitím vysoko účinných látok ako kyselina hyalurónová, biotín a panthenol v kombinácii so zvlhčujúcim a na živiny bohatým komplexom Optiwide Complex® zabezpečuje rýchly, rovnomerný a trvalý rast, hlbokú hydratáciu a optimálnu ochranu rias.

Bez parabénov a bez hormonálnych derivátov je Optilash prielomom vo vede – ide o bezpečný a vysoko účinný prírodný prípravok. Zloženie nielen podporuje rast rias, ale aj chráni pred lámaním a súčasne zlepšuje pružnosť a lesk.

Najbezpečnejšie sérum na riasy môžu používať aj tehuľky či ženy s citlivými očami

Bez hormonálnych derivátov bez prostaglandínu (na rozdiel od iných podobných prípravkov), žiadny vedľajší účinok, žiadne zdravotné riziko. Formula Optilash je vhodná aj pre citlivé oči, nositeľa kontaktných šošoviek a okuliarov. Môžu používať tehotné ženy a tiež ženy, ktoré podstupujú lekársku liečbu, ako je chemoterapia. Zloženie séra je tak bezpečné, že ho môžu používať aj tehuľky :-). Jedno balenie vám vydrží minimálne 3 mesiace.

Ako ho používať
Optilash Advanced je koncentrovaná formula, ktorá vyžaduje jednu aplikáciu denne. Aplikujte ku korienkom rias horného viečka štýlom, akoby ste si nanášali očnú linku. Vaše oko by malo byť úplne čisté, bez akéhokoľvek líčidla alebo očných krémov. Začnite od vnútorného rohu oka smerom von, priamo na koži pri korienkoch vašich rias. Používajte jedenkrát denne, vždy večer pred spaním.
Sérum Optilash kúpite exkluzívne v parfumériach Marionnaud a online na www.marionnaud.sk 2,5 ml 39,9 eur.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.