SÚŤAŽ – Staňte sa vďaka Oriflame neodolateľnou

41

Hovorí sa, že láska je slepá. Mohli by sme dodať, že niekedy dokáže byť aj hluchá, no našťastie však máme tých zmyslov viac, na ktoré sa môžeme spoľahnúť. Oslavujme lásku každý deň. Pripomínajme si ju stále a využime na to naše zmysly! Oriflame má niečo, vďaka čomu sa stanete neodolateľnou. A vy môžete túto neodolateľnosť teraz vyhrať.

Oči síce vidia, no zrak zvykne klamať

Čo nám však navodí pocit prvotný pocit zamilovanosti? Je to oslnivý vzhľad partnera, jeho chovanie alebo niečo celkom úplne iné? Každému zjavne prvé napadne, že nám náš partner musí ,,padnúť do oka“. Samozrejme, vzhľad je dôležitý, aj keď určite nestojí na prvom mieste.

Vzájomná príťažlivosť pramení z určitého porozumenia – zmysel pre humor, podobné životné hodnoty a záujmy, pocit pohody a bezpečia, ktorý s partnerom pociťujeme a mnohé ďalšie ,,ingrediencie‘‘ sú tým, na čom stoja skutočné pevné vzťahy.

Ruku na srdce, koľkokrát sa vám už stalo, že vám partner pripadal podľa vzhľadu bezchybne, ale kúzlo pominulo, keď prehovoril? Preto by mala vnútorná krása vždy stáť nad tou vonkajšou. Fyzický vzhľad je premenlivý a pominuteľný, no vnútorná krása a puto je trvácne. 

Nos dokáže odhaliť, čo očiam unikne

Aj keď sa niekedy necháme opantať vzhľadom, je možné, že napriek tomu nám tam niečo nevonia a nemusí to byť parfum. Náš nos podľa mnohých reaguje na partnerove feromóny veľmi výrazne. Preto dokáže odhaliť to, čo oči ,,prehliadnu“.

V našom mozgu sa ukladajú najrôznejšie odóry a spájajú sa s určitou emóciou. Ak máme prepojený nejaký intenzívny prežitok s danou vôňou alebo osobou, spomenieme si na to vždy vtedy, kedy danú vôňu zacítime. Určite každý z nás zažil situácie, kedy si toto prepojenie uvedomil. 

Dobré jedlo utužuje vzťahy

Každému je dobre známe, že láska prechádza cez žalúdok. Dobré jedlo preukázateľne zvyšuje hladinu rôznych hormónov vrátane tých, ktoré spôsobujú dobrú náladu a pocit šťastia. Ak si tieto pocity spojíme s človekom, s ktorým to jedlo zdieľame alebo kto nám ho pripravil, vzájomné puto sa utužuje.

V prípade že, plánujete pripraviť partnerovi prekvapenie v podobe spoločnej večere, do ktorej ešte zakomponujete suroviny pôsobiace ako afrodiziakum, o krásne chvíle máte postarané.

Kto by tápal, tak afrodiziakálne účinky majú napríklad jahody, granátové jablko, krevety, špargľa, zeler alebo čokoláda. Čo ju napríklad pridať do dezertu, a ešte sa zahaliť do jej vône vďaka parfumovanej vode obsahujúcej jej akordy. Táto cesta zmyselného objavovania vás bude baviť!

Parfumovaná voda Oriflame Love Potion Sensual Ruby 

Odhaľte svoju zmyselnosť s omamnou vôňou, vďaka ktorej sa stanete neodolateľnou. V Oriflame Love Potion Sensual Ruby hrajú kvety milostnú serenádu spolu s kondenzovaným červeným ovocím, ktoré korunujú romantické akordy rubínových kakaových bôbov. Nechajte ich naplno rozoznieť, zvýraznite svoje zvodné krivky, ktorými je inšpirovaný aj samotný flakón a podmaňte sa čistej láske. Každá kvapka tejto vône flirtuje s okolím, oživuje vaše túžby a sprevádza zmysly do raja. 

Doprajte sama sebe a myslite na sebalásku!

Cena: 34€

Dostupné na e-shope: www.oriflame.sk  

SÚŤAŽ:
Odpovedzte dole do komentára na súťažnú otázku a ste v hre. Ak chcete svoju možnosť vyhrať znásobiť, súťažte aj na našej FUNPAGE https://www.facebook.com/www.andawell.sk/

Súťažná otázka:

Čo si zvyknete dopriať len tak pre seba?

41 KOMENTÁRE

  1. Pobyt v lese.Chodim lesom..vdychujem jeho uzasnu vonu..pocuvam stebotanie vtacikov..sustanie listia..jednoducho hlas..dusu lesa <3

  2. Pre seba hlavne kľud s dobrou knihou alebo relax vo vani a následne na relaxačnej podložke. A keď príde vnúčik tak sa sním poriadne vyšantiť ?.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.