Martin PYCO Rausch navaril famóznu knihu. Treba si variť

1
Treba si variť je nová kuchárska kniha od Martina PYCO Rauscha.

Vyše 70 receptov rozdelených do častí Predjedlá, Polievky, Hlavné jedlá a Dezerty. To je nová kniha receptov Treba si variť, ktorú zostavil bývalý moderátor Martin PYCO Rausch. Pracoval na nich niekoľko rokov a vylepšoval ich spolu so stovkami tisíc followerov, ktorých má na sociálnych sieťach.

Aké recepty nájdete v knihe? Ako PYCO tvorí video obsah na sociálnych sieťach? Ktoré sú jeho obľúbené recepty a jedlá? Ktoré ingrediencie miluje? Aj to prezrádza v rozhovore pre podcast Knižný kompas. Vypočujte si ho: https://kniznykompas.podbean.com/e/martin-pyco-rausch-%e2%80%9evarenie-je-pre-mna-ako-umyvanie-zubov-ci-osobna-hygiena/

Kniha Treba si variť je nabitá najobľúbenejšími receptami. Nechýbajú odborné poznámky Silvie Horeckej z Terapia jedlom, ktorá pridala dobré tipy k niektorým receptom o ich nutričnej hodnote, surovinách, či ich kombinácii.

Čo PYCO navaril?

V knihe nájdete skvelé recepty, napríklad cícerový nárez, šošovicové karí s ryžou, špenátové koláčiky, frittata, syrové krokety, ale tiež placky z kyslej kapusty, či špagetový koláč. Pochutíte si na čoko-mrkvových mafinoch, figovom crumble, úžasnom marhuľovom koláči…

Kniha obsahuje aj nutričné hodnoty

Kniha Treba si variť je nabitá najobľúbenejšími receptami. Nechýbajú odborné poznámky Silvie Horeckej z Terapia jedlom, ktorá pridala dobré tipy k niektorým receptom o ich nutričnej hodnote, surovinách, či ich kombinácii.

A samozrejme, v knihe sú úžasné fotografie, do ktorých by ste sa najradšej zahryzli. Všetko si nafotil sám PYCO a uvidíte, že už len fotky vám narobia chúťky.

Z knihy vidno, že PYCO miluje vymýšľanie, kreatívny proces pri tvorbe receptov. Rád sa s nimi hrá, dotvára, kombinuje chute, ale nie náhodne, no premyslene.

Radí sa aj s výživovou expertkou, ktoré suroviny idú k sebe a vďaka ktorým kombináciám dosiahnete ešte lepšiu chuť, či výživovú hodnotu. Potom skúša, varí a pečie.

Vypočujte si podcast o tom, aké jedlá má PYCO najradšej.


Nápadité a nie zložité recepty

Výsledkom sú recepty, ktoré sa oplatí vyskúšať. Nie sú zložité, no zároveň sú iné, svieže, nápadité a určite mnohých inšpirujú k tomu, aby v kuchyni strávili trošku viac času. A užili si to.

Ako PYCO vraví: „Každý rok chcem byť lepší, šikovnejší a kreatívnejší. Od trilógie Moje Jedlo prešlo 7 rokov a chcem, aby hneď po otvorení TREBA SI VARIŤ každý pochopil, kam som sa posunul. Inšpirujme sa navzájom!“

Ak chcete knihu aj s podpisom a darčekom – špeciálnou multifunkčnou záložkou v tvare malého zápisníka na suroviny, recepty, či poznámky – objednajte si knihu Treba si variť na BUX.sk.

Martin PYCO Rausch má na konte už tri mimoriadne úspešné kuchárske knihy. Následne sa pustil do videotvorby a jeho recepty na sociálnych sieťach získali viac ako stotisíc sledovateľov.

Získal dve prestížne ocenenia Social Awards Slovakia (SOWA) v ankete najobľúbenejších influencerov slovenského internetu.

Sám nakrúca aj fotografuje všetky jedlá a dezerty. Teraz sa konečne vracia s dlho očakávanou kuchárskou knihou, ktorá prináša desiatky chutných receptov.

Milan Buno, knižný publicista

Treba si variť: https://www.bux.sk/knihy/729699-treba-si-varit-kniha-s-podpisom.html
Podcast:

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.