Temné rodinné tajomstvá odhalí Spiaci účet

1
Spiaci účet je príbeh o pátraní po tajomstve dedičstva, ktoré všetko zmení.
Spiaci účet je príbeh o pátraní po tajomstve dedičstva, ktoré všetko zmení.

V novom slovenskom filme budú musieť mladí manželia čeliť dileme, pred ktorú ich postaví nečakane objavené dedičstvo. Režisér a scenárista Miloslav Luther, tvorca filmov Chodník cez Dunaj, Anjel milosrdenstva či Útek do Budína, nakrútil intenzívnu drámu. Na povrch vypláva ťaživá minulosť jednej rodiny. Snímka Spiaci účet príde do kín 18. apríla 2024. Už teraz si však môžete pozrieť prvé zábery v čerstvo zverejnenom traileri.

Spiaci účet – dedičstvo po starých rodičoch

Mladí manželia, ktorých stvárnia Richard AutnerDominika Morávková, sa v ťažkostiach rozhodnú predať vzácny obraz, zdedený po starých rodičoch. Nájdu v ňom chúlostivý odkaz, ktorý sa pokúšajú rozlúštiť.

Spiaci účet je drámou o pátraní po tajomstve dedičstva, ktoré všetko zmení.
Spiaci účet je drámou o pátraní po tajomstve dedičstva, ktoré všetko zmení.

Odkrývajú vďaka tomu temné tajomstvo rodiny, ktoré siaha až do obdobia druhej svetovej vojny a malo zostať zabudnuté.

Pokušenie získať peniaze je veľké, ale s bohatstvom tak preberú na seba aj vinu svojich predkov, ktorá mala zostať utajená.

Trailer, ktorý tvorcovia v týchto dňoch predstavili svetu, prezrádza, že sa dej snímky bude odohrávať v dvoch časových rovinách.

Dramatické pátranie po pôvode cenného obrazu zavedie hrdinov hlboko do histórie, ale preverí aj pevnosť rodinných vzťahov a väzieb v súčasnosti.

Spiaci účet odkryje ťaživú minulosť jednej rodiny.
Spiaci účet odkryje ťaživú minulosť jednej rodiny.

Pátranie po tajomstve dedičstva, ktoré všetko zmení

Okrem Richarda Autnera, ktorý sa aktuálne objavuje na televíznych obrazovkách v seriáloch Nemocnica či Zrada, a Dominiky Morávkovej, ktorá stvárňuje jednu z hlavných postáv v seriáli Čas nádejí, sa na plátne objavia aj František Kovár, Anna Maľová, Veronika Meszárosová, Dávid Uzsák.

Ale aj české herecké hviezdy Iva JanžurováVladimír Polívka.

Spiaci účet je drámou o pátraní po tajomstve dedičstva, ktoré všetko zmení. Do slovenskej kinodistribúcie snímku uvedie distribučná spoločnosť Continental film.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.