Februárový SPLN v PANNE

0
Spln v Levovi. Ľudia narodení v znamení Leva sú ctižiadostiví a snažia sa dosiahnuť vysoké ciele. Nie vždy sa im to však podarí.
Spln v Levovi. Ľudia narodení v znamení Leva sú ctižiadostiví a snažia sa dosiahnuť vysoké ciele. Nie vždy sa im to však podarí.

Cítite silné bolesti hlavy, či nebodaj migrénu? Pália vás oči alebo viečka? Koľko čokolád ste dali na posedenie? Súčasný severný úpadok Mesiaca a s ním blížiaci sa Spln v Panne spôsobujú, že máme nedostatok cukru, kyslíku alebo obidvoch. Navyše sa mení ročné obdobie a to je vždy sprevádzané silnými energiami.

Spln v Panne vyvrcholí 24.2.2024 o 13:30 hod.

Čo prináša Spln

Spln prináša čas na dokončovanie a uskutočňovanie. Pozor, silne vplýva na naše emócie a môžu sa objavovať bolesti hlavy, bolesti starých rán a aj migrény a nespavosť.

Spln v Panne prináša čas na zamyslenie sa. Robíte všetko efektívne? Nedalo by sa niečo zlepšiť? Panna je kritická, prísna a prakticky založená.

Miluje poriadok, plánovanie a presnosť. Je to zemské znamenie, k jej hlavným vlastnostiam patrí precíznosť. Panny sú detailisti a majú radi, ak ide všetko podľa plánu.

Preto aj tento Spln nás má upozorniť na to, aby sme nekonali unáhlene, ale mali by sme sa utíšiť a všetko dôkladne naplánovať a vytvoriť si systém a správne rituály.

Je to teda o tom, aby sme sa na chvíľu zastavili, zamysleli a nastavili nové, efektívnejšie pravidlá fungovania. 
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Čo podporí ?

Februárovému Splnu sa hovorí aj snežný alebo hladný. Kedysi sa ľudia živili poľnohospodárstvom a do neskorej jesene zbierali úrodu a odkladali zásoby na zimu.

Spln v znamení Panny prináša dvojitú energiu, ako mesačnú, tak aj slnečnú. Je to vhodný čas na to, aby ste si ujasnili svoje životné priority.

Februárový spln sa podľa indiánskej tradície označuje aj ako snežný spln alebo hladný. Počas februára bola krajina pokrytá snehom a zima už trvala dlho, preto so sebou február prinášal aj hlad a hrozbu smrti.

Na čo si treba dávať pozor sú akcie „hlavou proti múru“. A tiež na nízkovibračné energie, ako sú opovrhovanie, pohŕdanie, kritizovanie, pýcha a tiež vlastníctvo.

Panny sú totiž majetnícke a keď niekto iný nerobí veci tak, ako si to ona predstavuje, je oheň na streche.  

Spln v Panne podporí všetko, čo súvisí s plánovaním, výpočtami a chladnou stratégiou.

Panna a logika – pre Panny platí pravidlo dvakrát meraj a raz rež.

Čo robiť? Oddychovať, meditovať, nechať myšlienky odísť a nechať prísť tie správne.

Ísť do prírody, prevetrať si hlavu a potom sa pustiť do systematickej práce a zefektívniť procesy.

Tento Spln prinesie slnečnú aj mesačnú energiu. To ešte viac podporí jeho hlavné posolstvo. Upratať si svoje životné priority.
http://samanskesviecky.sk

Počas tohto Splnu by ste sa mali zamerať na čistenie od negatívnych emócií, na meditáciu a tiež financie.  

Úvodné foto: Pexels

Februárový Spln v Panne.
Meditačná sviečka s vôňou a obsahom myrhy a kadidla. Kúpite tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/afirmacna-sviecka-meditujem/
Afirmačná sviečka na privolanie hojnosti a peňazí. Vhodná aj na meditáciu. Kúpite tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/afirmacna-sviecka-peniaze-ku-mne-prichadzaju-zo-vsetkych-stran/
Šamanská sviečka na privolanie peňazí, príležitostí a hojnosti. Kúpite tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/privolaj-hojnost/
Sviečka troch energií. Peniaze, láska a čistenie v jednom. Kúpite tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/trojita-davka-energie/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.