Spln v Býkovi vyzýva na upratanie nepotrebného

0
full moon on a daybreak
Photo by David Besh on Pexels.com

V poradí 11 Spln bude 28. októbra v Býkovi. Nastane o 22:23 hod. Tohtoročný 11. spln bude navyše sprevádzať aj zatmenie Mesiaca, pri ktorom sa Slnko, Zem a Mesiac nachádzajú v jednej rovine, a mesačný disk tak zatieni planétu Zem. Býk je charakteristický aj potrebou materiálneho zabezpečenia z dôvodu citového bezpečia. Býk potrebuje mať k pohode poplatené účty, finančnú istotu a všetko na poriadku.

Býk je majetnícky a pri tomto Splne sa stretáva so zmyselným, emočným a komplikovaným Škorpiónom. To môže spôsobiť vzdorovitosť, zbytočné rozčuľovanie a výbuchy hnevu.

Aj v tomto napätom prípade platí, že nie je dobré dusiť v sebe emócie, ale spracovať ich, znovu situáciu, ktorá vás rozčúlila prežiť, precítiť a pustiť preč.

Pravdepodobne príde aj k nejakým zmenám. Tie vo všeobecnosti prijímame so strachom z nového. Vyskúšajte k nim pristúpiť ako k nutnému očistnému procesu. Zamerajte sa pri nich na seba a prijmite sa presne taký, aký ste. Aj so všetkými svojimi chybami.

Vyhoďte všetko, čo už stratilo význam 

Ideálne je, aby ste všetky vážne rozhodnutia nechal až po Splne. Ten má aj očistný charakter a počas nej by vás mohli ovládať emócie.

Snažte sa byť rozvážni. S tým súvisí aj odporúčanie zbaviť sa všetkého, čo vám už neslúži. Len, keď vyhodíte staré, môže prísť nové.
Čítajte tiež:Pritiahnite si upratovaním peniaze

clouds under full moon
Photo by Joonas kääriäinen on Pexels.com

Spln v Býkovi ovládajú peniaze

Býk je najmä o peniazoch a stabilite. Tento Spln bude čistiť najmä všetko negatívne, čo v sebe máme v súvislosti s peniazmi. Preto je dobré použiť afirmácie typu: Peniaze ku mne prichádzajú so všetkých strán, či Peniaze sú sloboda, Peniaze sú energia.

Tak pochopíme aj svoju vlastnú hodnotu a prestaneme sa „predávať“ zadarmo. Naučí nás to tiež hovoriť NIE, keď naozaj chceme povedať NIE.

Je vynikajúce obdobie na navodenie si svojej stability, harmónie.

Býk v skratke:
Živel: zem
Farby: bledomodrá, zelená, ružová
Kameň: smaragd, meď
Šťastné čísla: 1, 9
Šťastný deň: piatok
Blízke znamenia: Kozorožec, Škorpión, Váhy
Planéta: Venuša
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?
Čítajte tiež: 
Soľ – rituálna očista ľudí aj priestoru
Čítajte tiež: Čistá duša nie je pre každého

Andrea Tarová http://samanskesviecky.sk

Afirmácie
Dovoľujem si cítiť sa milovaný/á
Verím si
Odpúšťam sebe aj všetkým
Som milovaná a zbožňovaná
Myslím len na pozitívne aspekty svojho života
Verím svojej intuícií
Som naplnená šťastím a radosťou
Chválim sa za svoje úspechy

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.