Tarotová škola Veľkej Arkány – Diabol

0

Diabol nás upozorňuje nato, že máme aj temnú stránku a nízkovibračné energie. A že nás čaká tvrdá práca. Väčšinou na sebe. Poznáte to – rúti sa na vás jedna katastrofa za druhou a vy to dusíte v sebe. A to sa plní ako v tlakovom hrnci. A potom to všetko vybuchne a povieme alebo urobíme aj niečo, čo sme naozaj nechceli.

Diabol nie je obľúbená karta. Keď ju pred zákazníkom vyložím viem, že sa v jeho živote dejú nejaké turbulencie. Ale tiež viem, že každý problém má východisko. Záleží aj od toho, v akom poradí sa ktorá karta ukáže. Dnes sa mi napríklad ukázal Diabol ako prvá karta a hneď za ňou Blázon. Nasledovala Spravodlivosť a Slnko. Jasný dôkaz o tom, že po tme vyjde. No ale v tomto poradí to napríklad znamená, že teraz by človek nemal robiť zásadné rozhodnutia.
Čítajte tiež: Tarotová škola Veľkej Arkány – Blázon

Nenechajte sa zahltiť negatívnymi emóciami

Jeho myseľ je zahltená negatívnymi emóciami a nič nás nedokáže zabiť lepšie, ako vlastná myseľ. Takže pred akýmikoľvek rozhodnutiami, si treba prečistiť myšlienky. Ísť do lesa, poplakať si, čítať zaujímavé príbehy a stretnúť sa s pozitívne naladenými ľuďmi. V opačnom prípade Blázon za Diablom naznačuje, že aj keď sú naše možnosti nekonečné a môžeme robiť čokoľvek, nemuselo by sa nám to vyplatiť. A za každé rozhodnutie budeme znášať následky – to hovorí Spravodlivosť. A potom je tu Slnko, ktoré prináša obdobie lásky a pozitivity.

Diabol poukazuje na závislosť, môže aj liečiť

Diabol môže poukazovať aj na závislosť a tiež na začiatok spirituálneho videnia sveta. Odtrhnutie sa od materiálnej stránky. Prehodnotenie svojich životných hodnôt. Je to tiež karta liečenia – a to v prípade, že sa objaví vo výklade otočený.

Dualita je náš život

V našom živote je pozitívne a negatívne a to sa strieda. Náš život vychádza z princípu duality. Ak by sme zažívali v živote len dobré, nikdy by sme nepoznali, čo je vlastne dobré. Aj pri pohľade na Tarot, ho netreba brať doslovne. Je to na človeku, ktorý vám Tarot vykladá a akú vám ukáže cestu. Vždy je cesta von.

Tarot Diabol
http://www.pexels.com

Ak máte záujem o výklad, nech sa páči: https://samanskesviecky.sk/produkt/vyklad-tarotovych-kariet/

Môžeme sa stretnúť osobne, online alebo písomne. Napíšte mi, a dohodneme sa :)

Je teda potrebné pracovať so svojimi emóciami / inak na IGTV som nahrala video o tom, ako pracovať s emóciami, ak by vás to zaujimalo. Je to jednoduchý návod/. https://www.instagram.com/tv/B5AeU76n85I/

Andrea Hinková – Tarová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.