Januárový Spln v Rakovi prinesie náladovosť

0

Prvý tohtoročný Spln bude 7.1. v Rakovi. Aký bude? Koľko trvá Spln? Čo môžete a čo naopak sa neodporúča počas Splnu robiť?

Čo vidíme počas Splnu?

Počas Splnu vidíme na oblohe zaguľatený Mesiac. Pri svojej púti okolo Zeme približne za mesiac sa dostane do jednej línie so Slnkom a Zemou. Privrátená strana Mesiaca je pritom osvetlená Slnkom. Zem stojí medzi Slnkom a Mesiacom, je vystavená protichodnému pôsobeniu ich príťažlivostí.

Spln v Rakovi bude o náladách

Spln 7.1. 2022 bude v Rakovi. V jednom z najnáladovejších znamení. A tak ako Rak dokáže byť jednu chvíľu usmiaty a šťastný, hneď nato vie byť smutný a cítiť sa ukrivdene. Taká je aj naša spoločnosť, ktorú rozdelila pandémia. Na jednej strane sú ľudia, ktorí v tom zlom našli dobré, a využili tento čas na transformáciu – vedomia aj podnikania. Potom sú tu ľudia, ktorí vidia len zlo a tak ich ovládli negatívne emócie, a tie si potrebujú niekde ventilovať. Najčastejšie na sociálnej sieti.

Aký je Rak a ako pôsobí v Splne?

Rak je náladový, Rak je upätý – v jeden deň nám dokáže ukázať priam plejádu nálad. Aj také, ktoré možno nepoznáme. Rak je veselý a o chvíľu smutný a trpí pocitom ublíženia. Je nestály a to mu komplikuje život – v práci aj vo vzťahoch. Ako má veľa priateľov, má aj veľa nepriateľov. Ako má veľa dobrých vlastností, má ich aj veľa negatívnych.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Ako na nás bude vplývať januárový Spln?

Budeme náladoví, „roztekaní“, pod vplyvom konca roka možno plačliví a hneď nato radostní. Budeme si dávať predsavzatia, ktoré aj tak nedodržíme. Rakovi vládne Mesiac a ten je nestály.
Čítajte tiež: Očistná kúra podľa lunárneho mesiaca

Načo je Spln v Rakovi dobrý?

Rak je šikovný obchodník a vie pracovať s peniazmi. Ak sa naučí ovládať svoje pocity a pracovať so svojou náladovosťou, dokáže byť veľmi ambiciózny vďaka čomu dosahuje veľké úspechy.   

full moon on a daybreak
Photo by David Besh on Pexels.com

Čo počas Splnu môžeme urobiť?

Zachovajte si nadhľad, aby sa chvíle, kedy vládne Spln v Rakovi neskončili hádkami, či urazeným sa stiahnutím do úzadia. Neskôr by vás to mrzelo, že ste sa správali ako nevyspelí jedinci. Využite tú lepšiu stránku Luny v Rakovi – pohostinnosť, nehu, pohodu, citlivý a starostlivý prístup k okoliu.

Spln pôsobí 3 dni pred dátumom a 3 dni po ňom

Počas Splnu môžeme vo všeobecnosti pociťovať nepokoj, podráždenosť a mať nekvalitný spánok. Počas Splnu vrátane 3 dní pred ním a 3 dní po ňom by sme si mali dávať pozor na príjem cukrov a tukov, a tiež sa skúsme vyhnúť konzervovaným potravinám a chemicky upraveným potravinám. Vo všeobecnosti sa odporúča počas týchto dní si naplánovať pôst.

V tieto dni sa všetko znásobuje, aj bolesť. Vyhnime sa teda návštevy u zubárov, lekárskym zákrokom a tiež očkovaniu.

Januárovému splnu, ktorý bude tentoraz mimoriadne žiarivý, sa predtým hovorilo Povianočný spln alebo napríklad Vlčí spln, pretože začiatkom roka vlci hladne vyli pri indiánskych dedinách. Okrem toho sa jedná o spln v znamení Raka, čo znamená, že je toto obdobie úzko spojené s rodinou, rodinnými a priateľskými vzťahmi, tradíciami a domovom.

Andrea Hinková Tarová
http://samanskesviecky.sk

Sviečku na privolanie hojnosti a príležitostí nájdete tu:https://samanskesviecky.sk/produkt/privolaj-hojnost/

Sviečku na čistenie negatívnych energií, nájdete tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/cista-dusa/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.