Spoznajte svoje okolie a jeho krásy z vtáčej perspektívy

0
Výlet vyhliadkovým letom

Pred viac ako 500 rokmi skonštruoval da Vinci prvé lietadlo, ktoré sa úžasne podobá na dnešné helikoptéry. V tom čase však ešte neboli tieto prístroje úplne vhodné na lietanie. Naopak, nemecký výskumník Otto Lilienthal je považovaný za prvého letca na svete, ktorý roky vyrábal rôzne lietajúce stroje a absolvoval 2000 letových pokusov. V roku 1893 vytvoril senzáciu a dokázal sa v lietadle kĺzať 250 metrov vzduchom. Aj dnes lietanie mnohých z nás fascinuje.

A práve vďaka vyhliadkovému letu lietadlom si toto vzdušné dobrodružstvo môžete dovoliť aj vy. Stačí nastúpiť do štýlového lietadla a užívať si luxus, ktorý v minulosti využívali ako vzdušný taxík len významné osobnosti.

Čo vám vyhliadkový let lietadlom ponúka?

Romantický vyhliadkový let lietadlom je vhodný nielen pre zamilovaných a mladomanželov. Na súkromnom vyhliadkovom lete s teóriou letu – aj pre dvoch – objavíte svet zhora a navyše sa dozviete všetko potrebné o letectve, bez ohľadu na to, aký dôvod na absolvovanie tohto nádherného zážitku máte.

Krátkym výletom súkromným lietadlom a vyhliadkovým letom zažijete deň zvláštneho druhu. Nádherný výhľad na najkrajšie mestá a krajinu vám poskytne fantastickú panorámu, ktorú inak zažijú len vtáky.

Už pri štarte a prudkom zrýchlení sa vám zvýši pulz. Vo vzduchu vás nádherný výhľad zanechá v nemom úžase a po mäkkom pristátí už myslíte na ďalší vzlet. Tí, ktorých fascinuje lietanie, sa s týmito dobrodružnými darčekmi naozaj vznesú do vzduchu. Najmä na menších strojoch a prostredníctvom osobného kontaktu s pilotom je možné skutočne pochopiť, čo lietanie znamená a aký je to pocit, keď sa vznesiete do oblakov.

Relax na nezaplatenie

Vyhliadkový let lietadlom, ktoré v minulosti využívali len vyššie vrstvy ľudí a politické osobnosti ako airo taxík, si dnes môžete dopriať za výhodné ceny aj vy. Užívať si pohľad z vtáčej perspektívy na známe okolie bude nevšedným zážitkom, na ktorý si veľmi rýchlo urobíte návyk.

Je to relax na nezaplatenie, ktorý si môžete rozšíriť vyhľadaním toho najlepšieho ubytovania v Púchove v modernom penzióne. Stačí si vybrať konkrétny model lietadla, absolvovať krátku inštruktáž k letu a vzniesť sa k oblakom.

Zdroj obrázka: kasakphoto/Shutterstock.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.