Účes ako z New York Fashion Week!

0

Nudí vás česať sa stále rovnako? Chceli by ste niečím oživiť váš styling, zaujať okolie niečím neprefláknutým? 

Inšpirujte sa účesom z New York Fashion Week a zažiarte medzi známymi! Učešte sa v týchto siedmich krokoch:

Krok č. 1
Skôr než začneme s česaním, vlasy dôkladne umyte. Potom ich vyfénujte do sucha smerom preč z tváre. Nijako ich neupínajte sponkami.

Krok č. 2
Po vyfúkaní fénom vlasy vyžehlite do hladka.

Krok č. 3
Vlasy učešte smerom dozadu, ako keby ich držala čelenka. Vrchnú časť vlasov si oddeľte.

Krok č. 4
Vlasy učešte do nízkeho chvosta a zaistite gumičkou. Pomôžte si kefou, aby ste prichytili všetky vlasy bez nerovností.

Krok č. 5
Vyberte niekoľko prameňov na temene hlavy, na ktoré prichytíte retiazku. Pripleťte retiazky do týchto prameňov. Retiazky v mieste vytvoreného chvosta upevnite gumičkou.

Krok č. 6
V mieste, kde je chvost stiahnutý, retiazky omotajte okolo gumičky, aby ste ju schovali.

Krok č. 7

Na záver účes fixujte lakom na vlasy a vyrazte do ulíc! :)

Čo k tomu budete určite potrebovať? No predsa zdravé a krásne vlasy. Lebo dokonalé vlasy sú korunou krásy každej ženy. Lenže časté odfarbovanie, žehlenie, fénovanie alebo zapletanie, túto misiu mierne komplikujú. Avšak netreba zúfať! Jednotka na svetovom trhu v starostlivosti o vlasy – TRESemmé, prináša riešenie v podobe revolučného šampóna Biotín + Repair 7, ktorého profesionálne zloženie prenesie luxus kaderníckeho salónu do vašej kúpeľne!

Správne zvolený šampón je pre vaše vlasy to najdôležitejšie, veď je to to prvé, čo na ne pri umývaní aplikujete. Je preto podstatné, aby obsahoval všetky vyživujúce látky, ktoré namáhané vlasy potrebujú. Profesionálne zloženie šampónu Biotín + Repair 7 zabezpečuje rýchly prienik účinných látok do vlasového vlákna, a tak ho napraví nielen zvnútra, ale aj zvonku! Už po jednom umytí vlasom dodá potrebnú silu a zabráni ich lámaniu, navyše ich ochráni pred 7 typmi poškodenia spôsobenými pri stylingu.

S použitím Biotín + Repair 7 ich môžete smelo kefovať, vysúšať, odfarbovať, farbiť, kulmovať, žehliť alebo zapletať. Aj napriek tomu vaša hriva nebude trpieť ako doteraz a zostane chránená a vyživená.

Šampón TRESemmé Biotín + Repair 7 je exkluzívne k zakúpeniu v DM drogériách, kde je po väčšinu času za promo cenu 6,99 €.

Aby vaša hriva bola očarujúca a zdravím prekypujúca, je nutné venovať jej dôkladnú a náležitú starostlivosť. Šampón odstráni prach, mastnotu, zvyšky stylingových prípravkov a ďalšie nečistoty, ktoré sa počas dňa na vlasoch zachytia. Avšak samotný šampón nestačí, tú správnu starostlivosť svojim vlasom dodáte použitím kondicionéru na záver. Ten totiž vlas obalí a zaistí, aby zostal hydratovaný a pripraví ho na následný styling.

Revolučný kondicionér Biotín Repair + 7 od TRESemmé vám bude vďaka profesionálnemu zloženiu tým pravým spoločníkom v starostlivosti o vaše vlasy. Obsahuje totiž Pro-Repair Complex s tromi druhmi silikónov, ktoré okolo vlasov vytvoria film a ten uhladí aj tie najneposlušnejšie kučery!

Biotin obnovuje ich krásu, a to už pri prvom použití! Mikro-olejová technológia dodáva ľahkosť, jemnosť a zároveň poskytuje komfort pre ľahšie rozčesávanie vlhkých vlasov. A Pro-Bond komplex obnovuje vlasové vlákno nielen na povrchu, ale aj zvnútra vlasu.

Profesionálne zloženie jedinečného Biotin Repair + 7 kondicionéru jednoducho prináša luxus kaderníckych salónov do vašej kúpeľne.

Kondicionér TRESemmé Biotín + Repair 7 (400 ml) je exkluzívne k zakúpeniu v DM drogériách, kde je po väčšinu času dostupný za promo cenu 6,99 €.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.