Minéral 89 Regeneračné a Probiotické sérum pre zdravú pleť

2

V dnešnej dobe je naša pleť viac než kedykoľvek predtým vystavená každodenným vnútorným aj vonkajším agresorom. Najmä v mestách sme často vystavení znečisteniu, klimatickým zmenám, nedostatku spánku, hormonálnym zmenám, úzkostiam a intenzívnemu stresu.

Tieto kritické faktory sú známe ako expozomálne stresory a výrazne ovplyvňujú stav našej pleti.

Laboratóriá Vichy prichádzajú s inovatívnym riešením pre pleť vystavenú stresu a predstavujú Minéral 89 Regeneračné a Probiotické sérum, ktoré sa zameriava na viditeľné prejavy zdravej pokožky: jas, jemné linky, pružnosť. Obsahuje vysoko účinné aktívne ingrediencie: Probiotické zložky, Termálnu vodu Vichy vulkanického pôvodu a niacínamid.

MINÉRAL 89 REGENERAČNÉ PROBIOTICKÉ SÉRUM
Keď je pleť vystavená stresu, jej schopnosť brániť sa je obmedzená, kožná bariéra je slabšia, imunita klesá, objavuje sa zápal. Pleť je suchšia, citlivejšia, svrbí a môže sa objaviť aj začervenanie. Ale hlavne, imunita pleti je oslabená a objavujú sa známky slabnúceho zdravia: pokles jasu a elasticity pleti a tiež vznik drobných vrások.
Čítajte tiež: Garnier posilňuje rad Hyaluronic Aloe

Probiotiká sú mikroorganizmy, ktoré pozitívne ovplyvňujú zloženie mikroflóry a eventuálne aj celý náš imunitný systém.Už mnoho rokov sú probiotiká známe pre svoje pozitívne účinky.

Inovácia Vichy spočíva vo vyvinutí probiotík, ktoré sú ideálnym riešením pre pleť vystavenú stresu. Po viac než 25 rokoch výskumu, 10 publikáciách a 6 patentoch vyvinuli Laboratóriá Vichy vlastné probiotiká.

Unikátne zloženie Minéral 89 Regeneračného probiotického séra má klinicky overenú a dermatológmi potvrdenú vysokú účinnosť s okamžitým a dlhotrvajúcim efektom. Probiotické zložky majú viditeľný účinok na zdravie pleti. Pri klinickej štúdii ženy pozorovali:

+ 45 % ROZJASNENIE PLETI

+ 41 % ELASTICITY

– 23 % JEMNÝCH LINIEK A VRÁSOK

Dermatologicky testované na citlivej pleti. Hypoalergénne, nekomedogénne. Neobsahuje parfum, alkohol, farbivá ani silikóny.

 Vhodné pre všetky typy pleti.
http://samanskesviecky.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.