Súťaž! Čarodejná vlasová kozmetika Milva – skutočne to funguje?

58

Značka Milva bola založená pre vývoj kozmetických vlasových produktov, sú určené na riešenie konkrétnych problémov. Ku každému problému sa pristupuje individuálne a snaží sa vyriešiť čo najefektívnejšie. Ponúka široký výber produktov, ktoré sú pripravené hlavne z prírodných rastlinných a ďalších pomocných látok.

Používa len starostlivo vybrané suroviny. Milva pracuje iba s rastlinnými extraktmi, ktorých účinnosť je vedecky dokázaná. Milva ponúka širokú škálu šampónov, vlasových vodičiek, masiek, kondicionérov, mastičiek a iné. Všetky suroviny, ktoré sa používajú pri výrobe produktov Milva, sú šetrné k životnému prostrediu a svojou povahou sa rýchlo rozkladajú. Materiály použité na balenie (celulóza, plasty, kovy) sú úplne, čiže 100% recyklované. Celá produkcia Milva vlasovej kozmetiky je uzavretá a neuvoľňuje škodlivé emisie do vzduchu, vody a ani do pôdy.

Kozmetická značka Milva nie je testovaná a nikdy nebola testovaná na zvieratách. Testy sú vykonávané na dobrovoľníkov a podľa potreby sa vykonávajú aj klinické testy. Cieľom tejto značky je ponúknuť zákazníkom vysokokvalitné a inovatívne produkty, a preto neustále sa zlepšuje výrobu svojich produktov aj na základe priamych, spätných väzieb.

Prémiová séria Milva šampónov
Tento prémiový rad produktov sa zrodila z túžby ponúknuť niečo účinné a luxusné, čo v sebe kombinuje silu prírodných stimulantov rastu a nežnú starostlivosť naturálnych olejov. Produkty sú vhodné pre širokú škálu vlasových typov, pričom odborníci ich vyvinuli špeciálne tak, aby každý z nich pasoval suchým vlasom. Šampón je vhodný pre všetky typy vlasov.

Arganový olej v šampóne vyživuje rovnomerne každú časť suchých a poškodených vlasov, hydratuje ich a robí ich mäkkými, lesklými a hladkými. Zabezpečuje ich ochranu a lesk. Biokeratín upevňuje štruktúru vlasov, pomáha k jeho utesneniu a obnovuje hladinu prirodzeného keratínu, čím zabraňuje lámavosti vlasov. Má silné regeneračné účinky. Makadámiový olej opäť oživí lámavé a rednúce vlasy. Zmäkčuje ich a vyživuje. Obnovuje prirodzenú vlhkosť vlasov a chráni ich proti nepriaznivým vplyvom prostredia. Chinín zastavuje vypadávanie vlasov a urýchľuje ich rast. Kombinácia makadámiového oleja a chinínu viditeľne zlepšuje celkový stav vlasov. Stávajú sa hustými, elastickými a zdravými. Unikátna kombinácia extraktu cesnaku a chinínu podporuje stabilný rast vlasov a zastavuje vypadávanie. Natrvalo spevňuje korienky vlasov, utesňuje vlasy, robí ich objemnými, silnými a krásnymi. Zlepšuje samotnú štruktúru vlasov. Extrakt cesnaku odstraňuje škodlivé toxíny z pokožky vlasov a zlepšuje zdravie vlasov a vlasovej pokožky. Extrakt cesnaku pomáha proti vypadávaniu, rednutiu a lámavosti vlasov. Odstraňuje škodlivé toxíny z pokožky hlavy a posilňuje prirodzený rast vlasov. Vlasom bez života dodáva objem. Babassu olej má zloženie podobné sebumu, vlasy vyživuje, hydratuje a obnovuje pevnosť vlasu. Dlhodobo zachováva vlhkosť vo vlasoch a robí ich mäkkými a elastickými. Vysoký obsah lipidov zlepšuje stav suchých a zauzlených vlasov, obnovuje ich životaschopnosť a lesk.


Súťaž!
Súťažíte o 6 balíčkov Milva premiových produktov.
Úlohou je správe dokončiť vetu: „Milva chininové produkty stimulujú rast nových a zdravých ………..“
Stačí napísať odpoveď do komentára pod článkom.

58 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.