Uzdravenie duše – ako to dosiahnuť?

0
woman riding big swing in front of waterfalls

Aj vám sa už stalo, že po návšteve priateľa, ktorý prežíval ťažké obdobie, ste prišli domov úplne vyšťavení? Bolo to preto, lebo vás doslova obral o energiu. Uzdravenie duše.

Keď je človek v depresii, má veľmi nízke energetické hladiny, pretože sú v negatívnom citovom a mentálnom stave. Podvedome vedia, že si potrebujú energiu doplniť, a preto keď k nim príde priateľ, okamžite sa naňho napoja a vysajú z neho čo najviac energie.

Samozrejme, sme radi, keď priateľovi v núdzi môžeme pomôcť, a občas mu môžeme venovať trochu zo svojej energie. Keď sa to však deje pravidelne, energetické zdroje sa môžu vyčerpať a nakoniec môžete sami ochorieť.

wood people woman relaxation
Photo by Mikhail Nilov on Pexels.com


Uzdravenie duše – ako na nás vplývajú klebety?

Pracujete s niekým, kto je stále deprimovaný? Na všetko sa sťažuje, všade hľadá nedostatky. Klebety medzi zamestnancami predstavujú všeobecne rozšírený negatívny spôsob, ako si krátiť čas – napokon, je oveľa zábavnejšie nachádzať na druhých chyby než prednosti.

Či si to ľudia uvedomujú alebo nie, hádkami a ohováraním na pracovisku sa navzájom oberajú o energiu.

Známa liečiteľka Anne Jonesová, ktorá si aj slovenských čitateľov získala knihou Liečenie negatívnych energií, ponúka vo svojej novinke Uzdravte si dušu množstvo tipov a cvičení, ako si uzdraviť dušu, zbaviť sa stresu alebo negatívnych emócií od druhých.

V prvom rade sa treba vyhýbať ľuďom, ktorí vás oberajú o energiu. To je najlepší spôsob ochrany.

Nech sa páči, urobte si jednoduché cvičenie, ktoré vás ochráni pred emóciami a postojmi druhých ľudí.

CVIČENIE – OCHRANA PRED EMÓCIAMI DRUHÝCH

  • Nájdite si tiché miesto a zatvorte oči.
  • Predstavte si pred sebou veľké vajce s dvermi.
  • Vojdite doň cez dvere, zatvorte ich za sebou.
  • Všimnite si, aké má hrubé steny, nemôže za ne zvonka preniknúť nič, absolútne nič – okrem lásky.
  • Uvedomte si, že všetky emócie, myšlienky a postoje ostatného sveta sa od nich odrazia akoby boli z gumy, a nikdy vás nezasiahnu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.