Vône s nádychom extravagancie

0

Betty Barclay Brilliant Woman. The Beauty of Difference – vône, ktoré zanechajú dojem.

Či už obľúbené šaty, šperk alebo výnimočná vôňa – niektorých vecí sa ženy jednoducho nedokážu vzdať. Najmä pri zvláštnych príležitostiach majú ženy veľkú radosť z posledných úprav svojho dokonalého vzhľadu, kedy im výber správnych doplnkov dodá ten pravý šmrnc.

Nová trilógia Betty Barclay Brilliant Woman vyžaruje svojou zmyselnou vôňou čistú ženskosť a zahaľuje svoju nositeľku do žiarivého rúcha extravagancie. Nové parfumované vody tak dopĺňajú ľahké toaletné vody z kolekcie Betty Barclay Woman No 1, No 2 a No 3 vhodné na bežný deň o sviatočný a intenzívny rad vôní.

Portfólio pre dámy, ktoré ostávajú verné svojmu štýlu
Slávnostné udalosti, romantické večery a babské jazdy – Betty Barclay Brilliant Woman s troma ženskými vôňami vás bude sprevádzať na všetkých týchto čarovných príležitostiach. Klasická trilógia Betty Barclay Woman je na trhu už mnoho rokov. Odvtedy sa stala každodennou súčasťou všedných dní mnohých žien – teraz, po 20 rokoch, prichádza slávnostnejšia verzia vhodná pre ženy, ktoré by rady okúzľovali svoje okolie aj večer.

Intenzívne farby, intenzívne pocity, intenzívne vône: Sada vôní Betty Barclay Brilliant Woman je rozsiahlym pokračovaním obľúbenej série vôní Betty Barclay Woman. Vďaka novej kombinácii ingrediencií sa vône stávajú zvlášť výraznými a naberajú zmyselný a ženský nádych – čo z nich robí perfektný doplnok na zvláštne príležitosti, ktoré si vyžadujú očarujúcu vôňu.

Brilliant Woman No°1
Vôňa, ktorá pošteklí nos ako pohár šampanského.

Brilliant Woman No°2
Očarujúca vôňa, ktorá je ešte zvodnejšia než koktejlové šaty.

Brilliant Woman No°3
Čarovné umelecké dielo s doplnkom v podobe vône ženskosti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.