Vymeňte len mejkap. Nie obal. lesswaste

2

Annabelle Minerals pokračuje vo svojej ceste #lesswaste a predstavuje nádobku na opakovateľné použitie na skladovanie minerálneho mejkapu.

Je možné zastaviť výrobu plastu? Rozhodne nie, ale určite je možné ju obmedziť. Annabelle Minerals prichádza s alternatívou k plastovým nádobkám na miešanie a skladovanie minerálnej kozmetiky. Jedná sa o znovu použiteľnú hliníkovú nádobku Annabelle Minerals.

Prečo siahnuť po hliníkových obaloch?
Hliníkové obaly majú mnoho výhod.
Sú ľahké – produkujú nižšiu uhlíkovú stopu v doprave. Pri každodennom prenášaní nezaťažia vašu kozmetickú taštičku
Sú odolné – pri páde sa nerozbijú.
Môžu byť efektívne recyklované – hliníkové obaly môžu byť recyklované do nekonečna, pretože nestrácajú kvalitu materiálu v priebehu recyklácie. Malo by im to však byť umožnené, a zabezpečiť, aby skončili v kontajneri na kovy.
Čítajte tiež: Nežné farby, čisto prírodné zloženie. To sú nové ílové očné tiene od Annabelle Minerals

Znovu použiteľná nádoba Annabelle Minerals je vyrobená výhradne z hliníka ružovej farby. Je vybavená sitkom a labutienkou, ktoré slúžia na dva účely – chránia produkt pred vysypaním, a umožňuje vám rýchlu úpravu mejkapu počas dňa. Hliníková nádoba je mimoriadne priestranná – pojme až 18 g sypkej kozmetiky.

Ako najlepšie opísať opakovateľne použiteľnú nádobu tromi slovami? Ekologická praktická a pútavá. Pridajte sa k skupine ekologicky zmýšľajúcich spotrebiteľov a vyberte si kozmetiku bez zbytočných plastov.
Čítajte tiež: Softie Annabelle Minerals – hubky na dokonalé líčenie

Opakovateľne použiteľná nádobka na skladovanie a miešanie minerálnych produktov. Vyrobená z odolného hliníka. Perfektná na skladovanie a prepravu produktov z radu produktov v papierových obaloch. Nádobka vytvorená v duchu #lesswaste. Nádobka na opakovateľné použitie: 3,90 €
http://www.anabelleminerals.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.