Kde nájsť zábavné darčeky pre páry?

1
Kde nájsť zábavné darčeky pre páry?

Byť vo vzťahu je krásne, no zároveň to môže byť so všetkými sviatkami, ktoré pre páry existujú aj dosť náročné. Výročie, Valentín, výročie prvého rande, výročie prvého spoločného bytu, výročie.. no veď to poznáte, ono sa vždy niečo nájde, však? Kupovať pre každý jeden z týchto sviatkov nový a nový darček nemusí byť vždy ľahká úloha.

My pre vás ale máme nápady na vtipné darčeky, s ktorými svoju drahú polovičku určite rozosmejete. Dôležité dni nemusia byť o veľkolepých gestách, ale aj o zábavných momentoch z vášho každodenného života zvečnené na obyčajných predmetoch, ako sú napríklad vtipné tričká či vtipné poháre. Túto radu však za žiadnych okolností nevyužívajte na veľké výročia, páni. Vaša partnerka si po pár rokoch vzťahu s vami zaslúži ísť na tú dovolenku (wink wink dámy).

Vtipné hrnčeky alebo tričká?

Darčeky vhodné pre oboch

Vybrať darček pre jedného človeka môže byť občas náročné, čo sa ešte znásobí, ak vyberáte darček pre oboch svojich priateľov! V tejto situácií vás určite nesklamú vtipné darčeky pre páry, ktoré ich určite rozosmejú a vytvoria dobrú náladu. Darčeky pre oboch nájdete tu https://trickovy.sk/108-love-a-pre-pary, rovnako ako aj darčeky pre jednotlivcov. 

Ak kupujete darček novému manželskému páru, môžete siahnuť napríklad po drevenej krabici s gravírovaním, ktorá poteší každého milovníka vína. Tento darček môžete darovať k rôznym príležitostiam. Personalizované darčeky sú vždy skvelým nápadom, pretože dávajú obdarovaným vedieť, že ste si na darčeku dali naozaj záležať a premýšľali ste nad ním.

 Zároveň v ponuke nájdete vtipné darčeky, ktoré dobre poslúžia vašim obľúbeným kamarátom, ktorý napríklad oslavujú narodenie nového dieťaťa, alebo podobnú veľkú udalosť. Spárujte tento vtipný darček s niečim užitočním, čo sa im pri tejto veľkej udalosti bude hodiť a máte o skvelý darček postarané.

Vtipné hrnčeky alebo tričká?

Vtipné hrnčeky alebo tričká sú to najjednoduchšie a najvtipnejšie, čo môžete pre vášho partnera zakúpiť. Tu https://trickovy.sk/ môžete vyberať z niekoľkých vtipných hlášok, v ktorých sa určite nájde každý pár. Čo tak kúpiť svojej polovičke hrnček, ktorý hovorí „robím čo chcem, kedy chcem a kde chcem. Len sa musím opýtať svojej ženy“ – hláška pravdivá pre nejedného pána, ktorá určite vyčarí úsmev na tvári vašej žene, keď z neho bude piť svoju rannú kávu.

Vtipné darčeky sú stávkou na istotu, no ak hľadáte niečo, čo vašu lásku vyjadrí, určite si v ponuke niečo vyberiete. Tričká či vankúše so zamilovanými nápismi ocení každý zamilovaný pár. Pripomínajte si vašu lásku každý deň so setom vankúšov, ktoré tento statement zobrazujú. Aj keď ste v páre už niekoľko rokov, je dobré pripomínať si vašu lásku na dennej báze, no nie? A ako lepšie to urobiť, než si to každé ráno prečítať na hrnčeku, z ktorého pijete kávu, aby vám pripomenul, aký poklad pri sebe máte a možno aj to, že tá včerajšia hádka naozaj nebola až taká dôležitá, ako vyzerala byť.

Sponzorovaný článok

1 komentár

  1. Vždy mám problém s výberom darčeka pre kamrata. Neradi dostávajú oblečenie a to by bola najzábavnejšia vec. Ale hrnček s vlastnou potlačou? Mohlo by to fungovať :O

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.