Do kín prišla Zakázaná túžba

0
Vekový rozdiel spoločnosť vo všeobecnosti vníma ako prekážku v budovaní plnohodnotného vzťahu.

Vekový rozdiel spoločnosť vo všeobecnosti vníma ako prekážku v budovaní plnohodnotného vzťahu. A čo ešte, ak je tou staršou z dvojice žena a muž je od nej mladší o celých 15 rokov? Práve o takomto páre rozpráva snímka Zakázaná túžba, ktorá práve teraz vstúpila do slovenských kín.

Hlavnou hrdinkou filmu Zakázaná túžba je Olga (Magdalena Boczarska), úspešná žena s vybudovanou kariérou a postavením, ale aj matka mladej dospelej dcéry.

Osud spojí jej cesty s Maxom (Simone Susinna), atraktívnym mladým mužom, ktorý žije naplno a využíva každú chvíľu.

Hlavnou hrdinkou filmu je Olga (Magdalena Boczarska), úspešná žena s vybudovanou kariérou a postavením, ale aj matka mladej dospelej dcéry.

Zakázaná túžba sa vyvíja pomaly

Zmysel pre zodpovednosť Olgu varuje pred začínajúcim sa románikom. Hanba stojí v ceste vášni a sebakontrola zápasí s túžbou po mladíckej spontánnosti.

Max si je istý, že je nová známosť jeho životnou láskou. Nevie ale, ako prekonať prekážky, ktoré stoja v ceste ich spoločnému bytiu.

Keď navyše vyjdú najavo dlho zamlčiavané tajomstvá, budú musieť obaja milenci pristúpiť k rozhodnutiam, ktoré všetko ešte viac skomplikujú. Nájdu odvahu vrhnúť sa spolu do neznámych vôd za hranicami konvencií?  

Za snímkou Zakázaná túžba stojí zohraná tvorivá dvojica. Režisér Tomasz Mandes a herec Simone Susinna, ktorí majú na svojom konte úspešnú spoluprácu na snímke 365 dní.

Kto stojí za touto snímkou?

Za snímkou Zakázaná túžba stojí zohraná tvorivá dvojica. Režisér Tomasz Mandes a herec Simone Susinna, ktorí majú na svojom konte úspešnú spoluprácu na snímke 365 dní.

Tú videli milióny divákov a diváčok na celom svete. Dočkala sa hneď dvoch pokračovaní, v ktorých sa príbeh atraktívnej ženy a sicílskeho gangstra ďalej rozvíjal.

Novinka spomínaných tvorcov je takisto plná spaľujúcej vášne, ale aj intenzívneho napätia.

Na plátna slovenských kín túto poľskú snímku prináša distribučná spoločnosť Continental film, spoločne so spoločnosťou FOXX MEDIA GROUP.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.