Spln bude v Strelcovi

0

Vo štvrtok 23. mája bude Spln v Strelcovi. Je pred nami krásne obdobie, začína sa pre mnohých krajšia časť roka.

Príliv energie

Svetlo Splnu prinesie svetlo a nádej pre ďalšie zajtrajšky a zároveň nám posvieti na naše chyby. Pocítite možno až nečakaný príliv energie a najmä kreatívnej energie a budete sa chcieť hneď pustiť do práce.

Pozor! Strelec je dobrodruh a bude vás takto lákať na jeho cestičky. Nedajte sa zlákať, použite rozum a racionálne myslenie a pred závažným rozhodnutím všetko dobre zvážte. V opačnom prípade by ste mohli riskovať dlhodobý úspech.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Počas Splnu v Strelcovi neriešte vzťahy

Spln v Strelcovi nepraje riešeniu dlhodobých vzťahových problémov. Toto teraz odložte. Teraz je najvhodnejší čas na čistenie energií. Aby ste eliminovali chyby, ktoré vám Strelec ukáže a tiež aby ste sa pripravili na vhodné riešenia vo vzťahoch.

A samozrejme, čistá energia vám pomôže lepšie premýšľať. Na čistenie energií môžete použiť šamanskú sviečku Čistá duša.

Pokiaľ ide o zdravie, znamenie Strelca veľmi vplýva na našu pečeň.

Aký je Strelec?

Sú to veľmi spoločenskí a uvoľnení ľudia. Sú veľmi vášniví, nepoznajú prekážky. Milujú nezávislosť, no zároveň milujú svoj rodinu a vedia sa o ňu postarať. Sú veľmi štedrí, aj keď niekedy vyhadzujú peniaze ľahkovážne. K ich vlastnostiam patrí aj výbušnosť. Nepotrpia si na detaily.

Ich ochranným kameňom je Opál.

Tak si ten Spln užite :)
Andrea Tarová https://samanskesviecky.sk/

Horoskop pre jednotlivé znamenia k Splnu nájdete tu:

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach:

Čítajte tiež:

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.