Babský večer s filmom Stará láska nehrdzavie

0

Opäť je tu Ladies Movie Night, pri ktorej pocítia niečo iné nielen hlavní hrdinovia, ale aj účastné dámy. Tento mesiac si budú môcť s kamoškami povyraziť a spríjemniť večer 9.7. pri premietaní filmu Stará láska nehrdzavie.

Dámy každého veku sa opäť raz stretnú a užijú si svoj babský večer na Ladies Movie Night. Okrem toho si budú môcť vyskúšať výrobky partnerov akcie, ktorí majú svoje stánky rozmiestnené pred kinosálou a vyhrať skvelé ceny v tombole. Tento mesiac sa môžu tešiť na romantickú komédiu Stará láska nehrdzavie.

Film Stará láska nehrdzavie stvárňuje príbeh Charlotte Fieldovej (Charlize Theron), ktorá je jednou z najvplyvnejších žien na svete. Rafinovaná, inteligentná a všestranne schopná vodcovská osobnosť s obrovským nadaním ma vo svojom živote všetko pod kontrolou.

Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinár, hipster a silne problémový typ. Najlepšie sa cíti v šuštákovej bunde, kapsáčových nohaviciach a teniskách. Nemajú nič spoločné – okrem toho, že ona mu kedysi robila „opatrovateľku“ a bola jeho prvou platnickou láskou.

Keď na seba Fred a Charlotte ako dospelí nečakane opäť narazia, Charlotte sa práve pripravuje na kandidatúru na prezidentský úrad a aby vydesila svojich poradcov, si ako autora svojich budúcich prejavov impulzívne najíma Freda. Fred tak do Charlottinho oslnivého sveta spoločenskej smotánky vtrhne ako uragán a o škandály zrazu nie je núdza.

Keď nenápadne iskrenie medzi Fredom a Charlotte prerastie do milostného pomeru, môžete si byť istí, že tak čudný pár svet ešte nevidel. A to ešte nikto netuší, čo príde, keď to rozbehnutí milenci poriadne roztočia.

Ako skončí táto romanca medzi Fredom a Charlotte sa dozviete na Ladies Movie Night 9.7.2019 v Cinema City Eurovea a od 11.7.2019 vo všetkých kinách Cinema City.

Viac informácii o filme nájdete https://www.cinemacity.sk/films/ladies-night-stara-laska-nehrdzavie/3460s2r2#/buy-tickets-by-film?in-cinema=bratislava&at=2019-07-09&for-movie=3460s2r2&view-mode=list

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.