Baterka a lampáš pre detské dobrodružstvá

0

Nechajte deti objavovať svet s ich prvou naozajstnou baterkou. Baterka je špeciálne vyvinutá pre deti a na svoje si prídu dievčatá aj chlapci.

Baterka špeciálne pre deti

LEDLESNER KIDBEAM4 je ručné svietidlo špeciálne určené pre deti a ich citlivé oči. Špeciálne technológie zaisťujú, že svetelný tok je pre nich úplne bezpečný a nehrozí poškodenie zraku.

Zároveň je však dostatočne výkonný a vďaka rôznym farbám svetla aj zábavný a multifunkčný. Baterka sa tak stane spoľahlivý a bezpečný parťák na detských táboroch, v kempoch či na výletoch do prírody.
Tú svoju si vyberú chlapci aj dievčatá, majú totiž motív dúhy alebo dinosaurov.

Odporúčaná cena: 19,90 €
Kúpite na SAVETHEDAY.SK
Čítajte tiež: Wiley X COVERT – Funkčné a štýlové okuliare

LEDLENSER KIDCAMP6 je malý vreckový lampáš prispôsobený špeciálne pre citlivé detské oči a detské zaobchádzanie. Svetlo je vhodné do stanov, karavanov, ale aj do detských izbičiek – skrátka všade, kde je potrebné osvietiť priestor príjemným neoslňujúcim svetlom. farieb svetla a funkcie blikania navyše rozžiari každú detskú oslavu. Na výber je s motívom dúhy alebo dinosaurov.

Odporúčaná cena: 18,90 €
Kúpite na SAVETHEDAY.SK

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.