Dvojica pre zastavenie starnutia pleti

1

Zhruba po štyridsiatom roku veku sa vrásky začínajú prehlbovať a mení sa dokonca aj tón pleti. Tá môže pôsobiť nejednotným dojmom. Pleti postupne ubúdajú biologické zložky, ako napr. kolagén, kyselina hyalurónová a elastín. Práve tie však prirodzene napomáhajú udržaniu mladistvého vzhľadu a ich úbytok vedie k zásadným zmenám v podobe pleti. Starnutím stráca epidermis svoju hutnosť. Pleť môže byť tiež viac pigmentovaná. Dvojica pre zastavenie starnutia pleti.

Na všetky vyššie tieto prejavy starnutia ponúka L´Oréal Paris riešenie. Je ním nový Revitalift Laser Retinol + Niacinamide Pressed-Cream. Obsahuje v sebe dve prevratné a dermatológmi odporúčané zložky, ktorými sú retinol a niacínamid. Tie tvoria skvelú kombináciu v tomto dokonale hydratujúcom nočnom kréme.
Čítajte tiež: Povedzte vráskam zbohom – je tu retinol!

Prevratné je aj samotné balenie, ktoré je opatrené hygienickým dávkovačom pre presnú dávku krému.
Čítajte tiež. Byliny, ktoré naštartujú telo i dušu

Účinné zložky proti vráskam a nejednostnosti pleti

Retinol predstavuje zlatý štandard proti starnutiu pleti, je veľmi populárny medzi odborníkmi v oblasti dermatológie.

Ak máte hlbšie vrásky a nejednotnú textúru pleti, je retinol ideálnym pomocníkom“, hovorí dermatovenerologička MUDr. Michaela Blaško, PhD. „Pôsobí hlboko v štruktúrach pleti, napomáha obnove buniek a tým pádom aj pomáha zlepšiť aj textúru pleti. Pleť potom pôsobí hladšie aj pevnejšie. Ďalej podporuje tvorbu kolagénu, kyseliny hyalurónovej a elastínu, čím dodáva pokožke pevnosť.“
Čítajte tiež. Revolúcia v hybridnej starostlivosti o pleť, prichádza WAUNT

Nicainamid, alebo ak chcete vitamín B3, je čoraz viac využívanou zložkou na prejasnenie pleti a jej zdravší vzhľad. Ide o aktívny antioxidant s protizápalovými vlastnosťami, ktoré pomáha korigovať tvorbu melanínu.

Ďalšími zložkami obsiahnutými v Revitalift Laser Retinol + Niacinamide Pressed-Cream sú kyselina hyalurónová, peptidy a glycerín.

Zastavenie starnutia pleti – klinicky preukázané účinky

Jedinečné účinky Revitalift Laser Retinol + Niacinamide Pressed-Creamu boli klinicky overené nezávislou inštitúciou. Sú viditeľné už po jedinom použití. Pleť pôsobí hydratovane, je jemnejšia a hladšia.

Po štyroch týždňoch aplikácie sú vrásky redukované o 20%. Tvár a oblasť krku má pevnejšie kontúry (v oboch prípadoch takmer o 30%). Pleť je celkovo jasnejšia. Po ôsmich týždňoch sú vrásky redukované skoro o 34%.

Zastavenie starnutia pleti – ako používať retinol?

Pre dosiahnutie vytúžených výsledkov je najlepšie zaradiť retinol do starostlivosti o pleť postupne. To sa týka aj Revitalif Laser Retinol + Niacinamide Pressed-Creamu.

MUDr. Michaela Blaško, PhD radí: „Počas prvého týždňa skúste krém použiť dvakrát. Jednu dávku na tvár a druhú na oblasť krku, vynechajte očné okolie. Druhý týždeň opakujte rovnaký postup opakujte každý druhý deň. Tretí týždeň používajte produkt každý deň.

Počas používania produktu s obsahom retinolu sa vyhýbajte nadmernému slnečnému žiareniu a cez deň používajte prípravky s UV filtrami. Počas používania produktov s retinolom, môžete mať spočiatku začervenanú pleť. Môže tiež ľahko páliť a byť suchšia. Ak k tomu príde, vynechajte retinol na niekoľko dní. Následne ho používajte menej často.”

#1 týždeň naneste jednu dávku krému počas dvoch večerov za týždeň na celú tvár. Vyhnite sa očným viečkam. Použite ďalšiu dávku krému na krk a dekolt. Ráno vždy použite ochranný prípravok minimálne s SPF 30.

#2 týždeň použite každý druhý večer.

#3 týždeň začnite podľa znášanlivosti používať každý večer.

Ako správne používať nočný pressed cream?

#1 najskôr si dôkladne vyčistite pleť.

#2 aplikujte jednu dávku pumpičky na tvár, a to aj v okolí očí.

#3 aplikujte jednu dávku pumpičky na krk a dekolt.

#4 druhý deň ráno naneste krém najmenej SPF 30.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.