Tarot. Existujú negatívne karty?

2

Zo skúsenosti by som povedala, že nie, pretože negatívne skúsenosti nás prišli niečo naučiť a posunúť vpred. Lenže. Všetko má svoje hranice a každý ich má inak nastavené. Pamätám si, keď som bola na prvom motivačnom tréningu, zameranom na strachy, zamrazilo ma, pri tvrdení, že aj na smrti niekoho blízkeho nájdeme niečo pozitívne. Ja to neviem nájsť ??‍♀️tu moje hranice nepustia. Tarot.

Viete, dostala som dar a zároveň mi život niečo vzal. Od tínedžerského veku trpím panickou poruchou, no vzala som svoj život do vlastných rúk a prekračujem hranice komfortnej zóny stále. A stále je mi málo?.

Vlastne chcem týmto príspevkom povedať a zopakovať, že nie každý deň je úžasný a musíme prekonávať najmä tie svoje hranice. A áno prídu aj temne dni, ťažké rozhodnutia a na pohľad neprekonateľné problémy / prekonáme ich ?aj to už viem/.

A teraz sa dostávam k odpovedi na otázku, či existujú negatívne karty. Sú také, pri ktorých spozorniem a musím použiť viac taktu pri ich výklade.
Čítajte tiež: Tarotová škola Veľkej Arkány – BlázonTarot – karty nie veľmi pozitívne

Mesiac

Hovorí o tom, že sa buď nachádzame alebo nás čaká obdobie osamelosti, či straty životných hodnôt. Karta však zároveň dáva odporúčanie na netlačenie na pílu a na nájdenie si v tej osamelosti svoje flow. Svoj pokoj, pri ktorom prečistíme myšlienky a očistíme dušu.
.


Diabol

Upozorňuje nás na to, že mame aj temnú stránku a nízkovibračné energie. A že nás čaká tvrdá práca. Väčšinou na sebe. Poznáte to – rúti sa na vás jedna katastrofa za druhou a vy to dusíte v sebe. A to sa plní ako v tlakovom hrnci. A potom to všetko vybuchne a povieme alebo urobíme aj niečo, čo sme naozaj nechceli. Je teda potrebné pracovať so svojimi emóciami / inak na IGTV som nahrala video o tom, ako pracovať s emóciami, ak by vás to zaujimalo. Je to jednoduchý návod/. https://www.instagram.com/tv/B5AeU76n85I/
Čítajte tiež: Tarotová škola Veľkej Arkány – Veľkňaz

Miernosť

To sú vnútorné konflikty v nás a inšpiruje nás k empatii, komunikacii a diplomaciu.
Tieto tri karty teda poukazujú najmä na emócie, ktoré v nás povzbudzujú strach a dávajú mu silu. Preto je dobré zachytiť tieto situácie, emócie a pocity včas a vrátenie sa na cestu harmónie?❤️?

Andrea Tarová http://samanskesviecky.sk

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.