Povedzte vráskam zbohom – je tu retinol!

2

Tiež si kladiete večnú otázku, čo stojí za dobre vyzerajúcou pleťou? Odpoveď ponúka retinol, vyhľadávaná ingrediencia na korekciu vrások odporúčaná dermatológmi vďaka svojej vysokej účinnosti. Značka L’Oréal Paris s radosťou uvádza prelomové nočné sérum L’Oréal Paris Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum, ktoré obsahuje 0,2% čistého retinolu a vyhladzuje všetky typy vrások, vrátane hlbokých.

Nové nočné sérum L’Oréal Paris Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum obsahuje 0,2% čistého retinolu, čo je naša najvyššia koncentrácia. Pokožke dodáva pri správnom používaní trikrát viac čistého retinolu ako retinoly staršej generácie s rovnakou koncentráciou. Výsledkom je intenzívna korekcia vrások – vrátane tých hlbokých – a hydratovaná a pružná pleť, ktorá vyzerá mladšie.
Čítajte tiež: Dajte svojej pleti kyselinu hyaluronovú

Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum ponúka perfektnú rovnováhu vysoko koncentrovaného čistého retinolu a starostlivého tria prirodzene získaných ingrediencií. Kyselina hyalurónová, glycerín a ľahké oleje pôsobia v zložení ako obrana pred možnými vedľajšími účinkami retinolu, ako je napríklad vysušovanie, a výsledkom je teda maximálna efektivita spojená s mimoriadnym pocitom pohodlia. Sérum neobsahuje silikóny a rýchlo sa vstrebáva.

ÚČINNÉ PODĽA 100 % TESTOVANÝCH ŽIEN
Klinické štúdie ukázali, že pri používaní nočného séra Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum je pleť okamžite hydratovaná, pružná a vyzerá hladšie.

  • Už za 1 mesiac je textúra pleti jemnejšia a vyzerá mladšie a žiarivejšie.
  • Za 4 mesiace sú viditeľné hlboké vrásky redukované o 36 %

3 X VIAC RETINLU PRE PLEŤ
Okrem toho, že je retinol jednou z najsilnejších dostupných ingrediencií v boji proti starnutiu pleti, je tiež preslávený svojou nestálosťou, čo môže spôsobiť čiastočnú stratu tejto látky ešte pred začiatkom užívania produktu.

Stabilita retinolu veľmi závisí na zložení, pretože vystavenie vzduchu, kyslosti a svetla môže mať negatívny vplyv na jeho účinnosť. Práve v tomto smere je technológia stabilizácie retinolu, na ktorú bol podaný medzinárodný patent, v nočnom sére Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum prelomová.

Náš retinol bol navrhnutý v ideálnej štruktúre séra. Tento dokonalý aplikačný systém dodáva pri optimálnej dávke do pokožky 3x viac retinolu. Stabilizované zloženie chráni retinol pred degradáciou, aby si zachoval svoju účinnosť v priebehu času. Sérum podporuje absorpciu retinolu do pokožky.

DÔLEŽITÉ JE VEDIEŤ, AKO RETINOL POUŽÍVAŤ
Ako do svojej dennej rutiny v boji proti hlbokým vráskam zahrnúť retinol?

#1 Ráno siahnite po jemnej micelárnej vode;

#2 Následne použite pleťový krém s ochranným faktorom. Vzhľadom k tomu, že retinol môže zvýšiť citlivosť pokožky na UV žiarenie, je absolútne nevyhnutné každý deň chrániť pokožku krémom s SPF20 či vyšším faktorom, ideálnym je napríklad pleťový krém L’Oréal Paris Revitalift Laser x3 SPF 20;

#3 Večer si pleť dôkladne vyčistite, potom aplikujte 3-4 kvapôčky nočného séra
Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum
a svoju rutinu zakončite podľa potreby nočným krémom Revitalift Laser x3 Night Cream.

„Som príjemne prekvapená tým, koľko vedeckej práce za nočným sérom Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum stojí. Stabilizácia retinolu v tomto produkte je naozaj prelomová. Retinol je veľmi účinná zložka, ktorú rada odporúčam na korekciu vrások, vrátane tých hlbokých.
Účinná zložka je pomerne silná, doprajte preto svojej pleti čas si na retinol zvyknúť a počas prvého týždňa ho použite iba 1-2 večery. Počas druhého týždňa každý druhý večer a tretí týždeň používajte podľa znášanlivosti každý večer. Môže sa stať, že na začiatku na pleti zaznamenáte začervenanie, štípanie alebo suchosť. V tom prípade na niekoľko dní produkt vynechajte a v jeho používaní pokračujte menej často. Nepoužívajte ho spolu s inými produktmi s obsahom retinolu,“ hovorí MUDr. Michaela Blaško, PhD., dermatoložka a primářka estetické dermatologie Interklinik.

Čistý retinol je jedna z najúčinnejších foriem vitamínu A a zároveň veľmi dôležitá ingrediencia pôsobiaca proti starnutiu, ktorá zahajuje proces omladenia. Zrýchlená obnova pokožky vedie k zvýšeniu hrúbky pokožky a zároveň redukuje aj hlboké vrásky… čo z nej robí MUST HAVE ingredienciu. Niekoľko rokov sme pracovali na tom, aby sme mohli v rámci jedného zloženia ponúknuť zároveň účinnosť, zážitok i toleranciu,“ uvádza Elisabeth Bouhadana, L’Oréal Paris Global Scientific Director.http://www.loreal.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.